PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298025}

Pamiętnik pisany miłością

Suzanne's Diary for Nicholas
7,1 2 556
ocen
7,1 10 1 2556
Pamiętnik pisany miłością
powrót do forum filmu Pamiętnik pisany miłością

Film naprawdę nie jest godny polecenia, toteż tego nie zrobię.
Powinien wzruszać- albo mam serce z kamienia, albo historia nie była na tyle dobra, bym miała powód, żeby płakać.
Scena wypadku powinna sprawić, że zacznę łkać i nie będę mogła powstrzymać potoku łez, jednak kompletnie mnie nie ruszyła, a jestem cholernie wrażliwą (i płaczącą na byle filmie) osobą. Do tego historia miłosna nie była urzekająca, aktorzy również niszowi, więc cóż więcej dodać?
Naprawdę, nie jest to dobra produkcja.

ocenił(a) film na 5
MsChocolate_2

Przeczytałam te wszystkie komentarze wzruszonych osób, nastawiłam się na wielkie przeżycia i nawet naszykowałam sobie chusteczki na wyciągnięcie ręki, a tu nic, kompletna pustka. Nawet mi się smutno nie zrobiło. Masz rację, że moment śmierci powinien wywołać jakieś uczucia. Nie należę do osób o kamiennym sercu, ryczę na znanym na pamięć Tytaniku, Labiryncie Fauna, AI Sztucznej Inteligencji i wielu, naprawdę wielu innych filmach. Ten film z kolei wzbudził we mnie co najwyżej głód, bo pod koniec nie mogłam się doczekać chwili, kiedy pójdę do kuchni zrobić sobie dobre kanapki. Tyle w temacie. Moja ocena 5, podobnie jak Twoja.

MsChocolate_2

Zgadzam się . Film nie porywa, a książkę przeczytalam jednymm tchem, w ciagu "doslownie" jednego wieczora. Applegate urodzona do tej roli i moim zdaniem tylko ona trzyma ten film, ale nie wylorzystano jej potencjału.
Książka o niebo lepsza :)

MsChocolate_2

I ja podpisze się pod postami. jak dla mnie film beznadziejny i w ogóle nie współgrający książka. Także przeczytałam książkę w jeden wieczór przedwczoraj i myślę sobie piękna obejrzę filmik i dup. plyndz nie doczekałam do końca ;/ nic kompletnie mnie się w nim nie podobało, gra aktorska słaba, historia miłosna wcale mnie nie poruszyła a szkoda bo naprawde mogł byc z tego piekny film.

MsChocolate_2

Zgadzam się. Również nie polecam filmu, jednak książka to co innego. Też jestem osobą płaczącą na byle filmie, ale ten cóż poprostu zero... Za to przy książce się wzruszyłam i z czystym sumieniem mogę polecić. Przeczytajcie książkę potem ewentualnie film ( nie odwrotnie !!!!). Pozdr.

ocenił(a) film na 4
MsChocolate_2

Słaby film, nudny.

MsChocolate_2

Wypowiedź powinna być zaznaczona jako spojler.

ocenił(a) film na 5
OjTaamOjTaam

Temat tego komentarza brzmi: "Nie czytaj, jeśli nie oglądałeś/aś". Umiejętność czytania ze zrozumieniem powinnaś nabyć w podstawówce. Przykro mi, że tak się nie stało.
Jeśli wiesz w jaki sposób mogę edytować swoją wypowiedź - daj znać. Chętnie to zrobię i oznaczę ją jako spoiler, bo najwidoczniej ostrzeżenie na jej początku nie wystarcza.
Pozdrawiam. :)

MsChocolate_2

Tak się składa, że nie czytałam tytułu bo jestem przyzwyczajona, że jeśli ktoś spojleruje to podaje tą informację oznaczając wypowiedź jako spojler, a nie pisząc to w tytule. W końcu po coś ta opcja jest. :)
Także pozdrawiam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones