PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298025}

Pamiętnik pisany miłością

Suzanne's Diary for Nicholas
7,1 2 556
ocen
7,1 10 1 2556
Pamiętnik pisany miłością
powrót do forum filmu Pamiętnik pisany miłością

co było dosyć ważne,historia Suzanne i Matt jak najbardziej ale ta Kate jak czytałam książkę to byłam do niej pozytywnie nastawiona a tutaj odwrotnie i odtwórczyni jej roli dla Mnie masakra

ocenił(a) film na 7
nitkam83

Jestem tego samego zdania aktorka grająca Kate była beznadziejna

ocenił(a) film na 7
nitkam83

Nie czytałam książki, ale masz rację. Kate nie wzbudziła we mnie pozytywnych uczuć.

ocenił(a) film na 5
Sighma

We mnie nie wzbudziła uczuc ani negatywnych ani pozytywnych.

fantynaaa

jak dla mnie to zachowywała się jak wariatka

ania94

I nie miała warkocza :)

nitkam83

Nie czytałam książki, ale z nich wszystkich to właśnie Kate nie polubiłam i cieszę się, że nie jestem sama z tak negatywnym nastawieniem do jej postaci.
Nie wiem, czyja to wina, ale na pewno aktorka nie pomogła tej postaci w filmie.

nitkam83

A ja natomiast i w ksiązce i w filmie od razu nie polubiłam Kate. Za to Appelgate i Schaech urodzeni do tych roli :)

nitkam83

Również uważam, że aktorka grająca Kate to totalna pomyłka, w związku z czym cały wątek Kate i Matta wypada jakoś mało przekonująco. A co do książki - gorąco polecam tym którzy jeszcze nie czytali, jest o wiele lepsza.

nitkam83

Również uważam, że aktorka grająca Kate to totalna pomyłka, w związku z czym cały wątek Kate i Matta wypada jakoś mało przekonująco. A co do książki - gorąco polecam tym którzy jeszcze nie czytali, jest o wiele lepsza.

ocenił(a) film na 6
nitkam83

Odniosłam wrażenie, że Kate w filmie jest po prostu głupiutką paniusią pękającą z zazdrości. Zachowuje się jak stereotypowa blondynka z dennych amerykańskich komedii.Dno. W trakcie czytania nawet ją polubiłam, ale w filmie mnie totalnie drażni. Matt też przedstawiony jest inaczej niż w książce, jest zbyt zdystansowany i jakoś mi tam nie pasuje. Jak dla mnie ten film mógłby opierać się tylko na historii Suzanne, a cały wątek z Kate mógłby być usunięty.

gunnnnnns

A jaki tytul ma książka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones