PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298025}

Pamiętnik pisany miłością

Suzanne's Diary for Nicholas
7,1 2 556
ocen
7,1 10 1 2556
Pamiętnik pisany miłością
powrót do forum filmu Pamiętnik pisany miłością

wzruszajacy...

ocenił(a) film na 8

film bardzo mi sie podobal polecam!

magnoliaaa

Małe pytanko dla tych co oglądali, czy ten film ma happy end ?? bo szukam czegoś z happy endem ;)

ocenił(a) film na 5
magnoliaaa

Co w tym filmie było wzruszającego? Był... nijaki.

fantynaaa

fantynaaa może nie zrozumiałaś filmu albo jesteś tak mało wrażliwa .....

ocenił(a) film na 5
zzuziaaa

Spokojnie, nie obrazajmy się tylko:)

Zrozumiałam, sytuacja faktycznie nieciekawa. Po prostu obie relacje potraktowane były po macoszemu. Nie widzicie tego? Kate zakochała się po kilku spotkaniach tak straszliwie, że po chwili odstawiła tabletki antykoncepcyjne... To jest nieprawdziwe
Płaczę nawet ogladajac "Jak poznałem Waszą matkę" więc to nie kwestia wrażliwości:)

fantynaaa

a ja uważam że jest to możliwe żeby tak się zakochać jak Kate .... to jest bardzo ludzkie ....

ocenił(a) film na 5
zzuziaaa

Ale to jest odstawienie tabletek a nie zwykłe pójście do łóżka... To kompletnie nieodpowiedzialne. Seks i motylki jestem w stanie zrozumieć, ale ona była niezrównoważona emocjonalnie...

fantynaaa

ale zauważ że to jest "samo życie" ile jest takich dziewczyn ??? DUŻO

ocenił(a) film na 5
zzuziaaa

Ale to nie było wzruszające... Romans Jacka i Rose w filmie "Titanic" ściskał żołądek, był niesamowity. Rozumiałam, czemu ona tak sfiksowała dla niego.... poza tym miała 17 lat, ten wiek ma swoje prawa... Ale trzydziestoletnia kobieta?

To chyba kwestia opowiedzenia historii...

fantynaaa

nie zgadzam się z Tobą
, a to jak kobieta umiera i dziecko i desperacko chce zajść i mieć to dziecko to co .... , a tak przyokazi ile masz lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones