PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869027}

Pamiętnik rybaka

The Fisherman's Diary
6,2 99
ocen
6,2 10 1 99
Pamiętnik rybaka
powrót do forum filmu Pamiętnik rybaka

Dla mnie film bardzo dobry, przyzwoita gra aktorska, ciekawe ujęcia, równie interesująca historia, bo na faktach. Jest trochę dziur logicznych, które zaburzają scenariusz i płynny odbiór filmu szczególnie od momentu niedoszłego samobójstwa do wygrania konkursu i wygłoszenia płomiennej mowy. Ojciec dziewczyny niezbyt bystry, jednak trzeba przyznać, że gdyby wyempacypowana żona lepiej go traktowała, to być może nie wiązałby jej próby odejścia od niego bezpośrednio z podjętą przez nią nauką w szkole (w której, jak wynika z filmu, poznała kogoś innego i się w nim zakochała) i nie przęłożyłoby się to na niechęć wysłąnia swojej latorośli do szkoły. Niesamowita determinacja tej młodej dziewczyny, której nie mógł złamać przemoca fizyczną ojciec, wujek (sprytnym planem), a także mąż który z 12 letniej dziewczynki zrobił sobie obiekt seksualny... Ciemnota i dramat, ale czego się spodziewac po takich miejscach. Szczerze mówiac, nie znałem tej historii i do końca nie sądziłem, że jej się uda, dlatego z wielką satysfakcją obejrząłem ostatni akt tego triumfu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones