PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8500}
6,8 1 966
ocen
6,8 10 1 1966
Pamiętnik znaleziony w garbie
powrót do forum filmu Pamiętnik znaleziony w garbie

Ciekawostka

ocenił(a) film na 7

Nie wiem jak dodać ciekawostkę, dlatego proszę o jej dodanie : film który Janek ogląda z Nadią w kinie to : "Lecą Żurawie" z 1957 r.

silent_bob94

a źródło masz?

ocenił(a) film na 7
Wookie_LG

Jakie źródło ? Po prostu wiem jaki film leciał bo sam go widziałem...
Co, dokładną minutę w filmie tej sceny mam podać czy jak ?

ocenił(a) film na 7
Wookie_LG

Przejrzałem "Pamiętnik znaleziony w garbie" i ta scena jest w około 50 minucie filmu.

silent_bob94

źródło - potwierdzenie...
http://www.filmweb.pl/user/FAQ_weryfikatorow/blog/529827 - tu masz kilka zasad odnośnie ciekawostek (do filmów i osób)
nie mogę teraz znaleźć Stanu Weryfikacji - była kiedyś taka tabelka gdzie wszystko ładnie było przedstawione (kontrybucje, czy wymagają źródeł, czy są powtarzalne po odrzuceniu, punktacja) - popytaj o to...

ocenił(a) film na 7
Wookie_LG

Wiesz, nie zależy mi na jakichś punktach, za dodane ciekawowstki więc nie będą zdobywał jakichś potwierdzeń. Wystarczy mi, że sam to wiem, napisałem komenta i to wszystko.
до свидания, товарищ

silent_bob94

:) też kiedyś parę razy się zniechęciłem przez te zasady itp...

ocenił(a) film na 6
Wookie_LG

Na 100%, to w/w film!

Ewiatko

no spoko, wierzę :) ale nie ja wymyśliłem zasady dodawania ciekawostek. Trzeba podać źródło, a przynajmniej 11 lat temu trzeba było. Co ma swój sens, bo gdyby każdy dodawał co wie bez potwierdzenia to wiesz... masa debili w necie siejących głupoty i troli szukających draki.
Ewentualnie napisz do któregoś z weryfikatorów w tej sprawie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones