PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697132}

Pan Holmes

Mr. Holmes
6,5 16 964
oceny
6,5 10 1 16964
6,0 6
ocen krytyków
Pan Holmes
powrót do forum filmu Pan Holmes

Naprawdę twórcom udało się dobrze odwzorować Holmesa.Szkoda tylko ,że historia jest nierówna.Raz jest ok ,a miejscami nijako.Czekam na coś w stylu gier przygodowych o Holmesie czyli poważny klimat i czarny wyważony humor.

ocenił(a) film na 4
mackal83

Jeśli to jest odwzorowany Holmes, to albo czytaliśmy różne książki, albo Ty ich nie czytałeś wcale.

Geohound

Nie wiem jakie książki czytałeś o postaci Holmesa, jednak jest to dość wierna adaptacja książki pod tytułem - „A Slight Trick of the Mind” .

ocenił(a) film na 7
mackal83

Akurat SH w filmach Ritchiego (no, przynajmniej w jedynce) był dość dobrze odwzorowany. Niepodobny do Sherlocka BBC, ale do Sherlocka ACD owszem.

ocenił(a) film na 8
Mailosz

Byłbym wdzięczny za wytłumaczenie mi co oznacza Sherlock ACD, BBC się domyślam że to serial z Benedictem Cumberbatch'em filmy Ritchiego też wiem ale ten ACD nie kojarze. Porsze o wytłumaczenie ;)

ocenił(a) film na 7
SCORPION60

Arthur Conan Doyle :)

Fan Książek by się domyślił...

ocenił(a) film na 8
Mailosz

no niestety nie czytałem, dlatego pytam dzięki ;)

ocenił(a) film na 7
SCORPION60

To polecam. Ciekawe a i forma przyjazna (każda opowieść ma zaledwie kilkanaście stron).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones