PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628802}

Pan Lazhar

Monsieur Lazhar
7,0 7 608
ocen
7,0 10 1 7608
6,2 4
oceny krytyków
Pan Lazhar
powrót do forum filmu Pan Lazhar

dla wrażliwców

ocenił(a) film na 7

Obejżałam ten film z ogromną przyjemnością. Jest poruszający, ale nie ma w nim patosu.
Momentami zabawny. Bardzo podoba mi się zakończenie.

ocenił(a) film na 8
sylwiasa

Mi też bardzo się podobał, bo pan Lazhar miał ciekawe podejście do uczniów i nauczania. Nie "cackał" się z dziećmi i rozmawiał z nimi o brutalności życia.

ocenił(a) film na 5
sylwiasa

Moim zdaniem film był bardzo nijaki i wręcz nudny. owszem, Lazhar miał inne podejście do uczniów niż reszta nauczycieli, no ale jednak ten schematyczny scenariusz tego wymagał (dziwne gdyby było inaczej). Jak dla mnie zero emocji, a osobowości bohaterów ciut płytkie. Uważam, że można było ten pomysł wykorzystać lepiej.

ocenił(a) film na 5
monio_93

oczywiście posiadał inne wątki, które przysłaniały tą relacje nauczyciel-uczeń, jednak jak dla mnie to trochę za mało. Wybujałe przesłanie postrzegania śmierci przez dzieci i dorosłych (również podzielonych) nie porwało mnie (wykonanie naturalnie). Ogólnie rzecz ujmując nie polecam z perspektywy kogoś, kto szukał filmu czy o śmierci czy w stylu "dead poets society" (któremu żaden nie dorówna), ponieważ ani jedno, ani drugie go nie zadowoli, a połączone w jedno tym bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones