PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544256}

Pan Pip

Mr. Pip
7,0 3 787
ocen
7,0 10 1 3787
Pan Pip
powrót do forum filmu Pan Pip
Everra

Podbijam pytanie

Everra

nigdzie go nie ma jestem w uk i tu tez cisza . wogole nie wiem co sie stalo wiem ze w nowej zelandi byla premiera ale u nas cisza nie wiem co sie stalo

sarax100

http://www.youtube.com/watch?v=6zGhQJMm4A4

tu macie trailer, pod spodem pisze że światowa premiera ma mieć miejsce 3 Października, choć trudno w to wierzyć, bo sam trailer podaje tylko coming soon

wiem jedno wszedłem na profil tego filmu przez pana hugha, po trailerze chce to obejrzeć :P

eiichi

No miejmy nadzieje ze bedzie w pazdzierniku . Jest taka stronka nazywa sie TRAILER HD tam jest kilka wiadomosci na temat tego filmu wywiady i jak juz mowilam rozmowa z aktorami po premierze w nowej zelandi . To troszke dziwne ze tam juz byla premiera a tu cisza. Mnie trailer tez ujol :)

użytkownik usunięty
sarax100

Światowa premiera rzeczywiście przewidziana jest na 3.10.2013. Nie zapominajmy jednak, że film miał już tak naprawdę swoją premierę w 2012 na festiwalu w Toronto. Jeśli chodzi o polską premierę, to nie wiadomo, czy film w ogóle wejdzie do kin, czy od razu ukaże się na dvd. Okładka książki sugeruje jednak, że będzie w kinach. Na razie, trzeba czekać. :)

tak, tak - będzie w polskich kinach. Na okładce książki jest napisane, że film niedługo znajdzie się na ekranach kin ;)

użytkownik usunięty
AnonimekFILM

Napisane jest i owszem, ale jak na razie to żaden dystrybutor nie chcę się przyznać do tego filmu. :(

tym lepiej dla potencjalnych recenzentów. Mamy czas, żeby przeczytać wcześniej książkę ;) Właśnie się do tego zabieram

użytkownik usunięty
AnonimekFILM

Ja już przeczytałam. :) Polecam! ps. taka moja opinia -> http://hughlauriefanclubpl.blogspot.com/2013/09/pan-pip-recenzja-ksiazki.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones