PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630}
6,3 118 255
ocen
6,3 10 1 118255
6,1 29
ocen krytyków
Pan Tadeusz
powrót do forum filmu Pan Tadeusz

Kocham.

użytkownik usunięty

Arcydzieło. ARCY, ARCY, ARCY. Myślę, że Mickiewicz chciałby ten film oglądać po stokroć.
Mogę ten film oglądać non stop.

ocenił(a) film na 9

I ja równiez uwielbiam ten film ! <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Igmar_Bergman

Współczuję Ci.

ocenił(a) film na 10

Zaiste fenomenalna adaptacja. Aż się czuję dumę z polskości, gdy się ją ogląda. Tak jak nie lubię Wajdy za to jego zakłamanie polityczne, tak chylę mu czoła za to arcydzieło.

ocenił(a) film na 9
astat_2

Witam i pozdrawiam tych, którzy napisali pozytywne komentarze. Bardzo lubię ten film i myslę, że właśnie tutaj POLSKOŚĆ TO NORMALNOŚĆ. Uważam, że film ma niskie oceny z powodów politycznych. Wystarczy poczytac jedną z recencji, która deprecjonuje ten film..

ocenił(a) film na 8
Rotmistrz_1819

Podpisuję się pod wszystkim co tu napisaliście.Film bardzo dobry

tutututu_fw

A mi się podobał,język poetycki którym się tam posługiwali...chociaż go całego nie rozumiem....A najbardziej podobała mi się scena parzenia kawy....ech...narobili tylko smaku :> :> :> :> :>

ocenił(a) film na 9

Również uwielbiam ten film.
Ma podobny klimat do "Nad Niemnem" - no cóż, ta sama okolica, podobne czasy.
W tym filmie czuć coś niesamowitego, taką dumę, polskość... a zarazem smutek, gdyż tak na prawdę nie było wtedy naszego kraju.
Wspaniała sceneria, świetni aktorzy, rewelacyjne dialogi, tak samo uważam, że Mickiewicz byłby zadowolony.

Cherlindrea

mam ten film,a szczerze nie oglądałam;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones