PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90222}

Pani Bovary

Madame Bovary
6,7 1 061
ocen
6,7 10 1 1061
5,0 3
oceny krytyków
Pani Bovary
powrót do forum filmu Pani Bovary

Najlepsza Bovary

ocenił(a) film na 8

Dla mnie to jest dokladnie to co wyobrazilem sobie czytajac ksiazke. Wybor Huppert, ktora dla mnie jest europejskim odpowiednikiem Meryl Streep - idealny. Pieknie wyrezyserowany i zagrany film. Scenografia tylko dodaje uroku.
Spotykam sie z okresleniem, ze film jest delikatnie mowiac nudnawy. No coz - rezyser nie poszedl na skroty i wczul sie w stylistyke powiesci i czasow, jakie przedstawia. Sadze, ze mozna byloby zrobic z tego bardzo wspolczesny, dynamiczny dramat. Chabrol wybral jednak ekranizacje, ktora przenosi nas do opisywanych czasow. I bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 7
Borys_17

Rzeczywiście Huppert w tym filmie jest doskonała.Od niewinności do lubieżności,odnaiwności do cynizmu a to bez jednej fałszywej nuty.
Ale i Chabrol kolejny raz udowodnił,że potrafi robić kino gatunku.Obejrzałem z sytysfakcją.7/10.Ukłony,esforty

ocenił(a) film na 8
Borys_17

Po 20 latach od realizacji film niczego nie stracił. Poruszający dramat znudzonej mieszczki w genialnej kreacji genialnej Isabelle Huppert .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones