PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200684}

Pani Zemsta

Chin-jeol-han Geum-ja-ssi
7,5 16 264
oceny
7,5 10 1 16264
7,6 12
ocen krytyków
Pani Zemsta
powrót do forum filmu Pani Zemsta

Tak tylko dodam bo widzę, że wielu nie może zrozumieć bądź nie toleruje sceny z psem. Ktoś tam
nawet pisał, że ćwiczyła strzelanie? Scena jasno pokazuje nam jedynie chłodne serce głównej
bohaterki, która za wszelką cenę chciała odrzucić resztki "życzliwości" przez dokonaniem zemsty
na porywaczu, zresztą wcinka z nim w czasie tej sceny wszystko tłumaczy.

Scena według mnie bardzo ważna i bardzo potrzebna, można dostrzec jak Geum-ja zabija w
sobie ostatki czegoś, czegoś tak niewinnego jak ten pies.

ocenił(a) film na 5
Sergij

Uważam jednak, że scena z psem była przesadzona i niepotrzebna. Do tej pory bohaterka nie zrobiła nic tak okrutnego. Śmierci porwanego chłopca nie chciała, zrobił to przecież nauczyciel psychol, który ją przymusił do wrobienia szantażem na córce. Winna była jedynie śmierci współwięźniarki, ale tamta zasługiwała na śmierć bo była zła. Więc aż tak za to pokutować żeby zabijać bez potrzeby psa? Przesada.

ocenił(a) film na 10
Pafcio79

To nie była pokuta, chciała być pewna, że kiedy staną twarzą w twarz z mordercą sumienie nie przeszkodzi jej w okrutnej zemście.

ocenił(a) film na 5
Awgwa

To dziwne miała sumienie. Ja bym miał większe wyrzuty po zabiciu niewinnego bezbronnego psa niż chwasta, który mordował dzieci.

ocenił(a) film na 10
Pafcio79

Jasne ale zwróć uwagę na to, że ona go 'zabijała' przez 15-20 minut :D Poza tym za wszelką cenę chciała udowodnić sobie, że nie jest "wielkoduszna", nawet czerwone cienie do powiek miały 'oziębić' jej wizerunek (co sama mowi).

ocenił(a) film na 10
Pafcio79

Po tym co piszesz można odnieść wrażenie, że kompletnie nie rozumiesz co się do Ciebie mówi.

Zabicie psa miało na celu pozbycie są resztek człowieczeństwa, resztek sumienia. To nie była żadna pokuta, nie miało to na celu wzbudzać wyrzutów sumienia...
Wręcz przeciwnie. Miało dać jej pewność, że nie zawaha się w przyszłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones