PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608822}

Panika na Rock Island

Panic at Rock Island
4,4 1 088
ocen
4,4 10 1 1088
Panika na Rock Island
powrót do forum filmu Panika na Rock Island

Wydaje mi się, że tak niska średnia ocena wynika z faktu, że film jest błędnie zakwalifikowany jako horror, podczas gdy w rzeczywistości jest to raczej dramat katastroficzny. Sci-fi też tu niewiele. Czytając komentarze mam wrażenie, że sporo osób się "nacięło" bo oczekiwało typowego horroru, jakiegoś slashera czy coś w tym stylu - stąd rozczarowanie.
Moim zdaniem film byłby w sumie bardzo fajny, gdyby nie brak logiki i profesjonalizmu niektórych bohaterów. Koniec też był "taki sobie".

DamaMarcia

Ostatnia scena z tą laską akurat mi się podobała. Nie mogę napisać nic więcej na ten temat, żeby nie spojlerować.

Zgadzam się z Tobą, że nie można zaliczyć tego filmu do horroru. Może gdyby Ci ludzie ożywali i stawali się krwiożerczymi bestiami, można by było go do takowego zaliczyć. Na samym początku filmu tego się spodziewałem - zwykłych zombiaków. W sumie może to dobrze, że tak to poprowadzili.

Ogólnie film oceniam na 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones