PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608822}

Panika na Rock Island

Panic at Rock Island
4,4 1 088
ocen
4,4 10 1 1088
Panika na Rock Island
powrót do forum filmu Panika na Rock Island
ajzakus

Uwielbiam super pomocne opisy ekstra krytyków filmowych:P Na każdy filmie można zasnąć bez względu na to jak dobry by nie był ,wystarczy być odpowiednio zmęczonym,pozdr.

ocenił(a) film na 2
koalapaul

Zasnąć to nie, bo jak się ogląda taki gniot, to szał człeka dopada.
Miałem szczęście dziś oglądać to i Kwarantannę 2. Oba syfy beznadziejne, choć ten lepiej wyprodukowany, dlatego też zamiast 1 będzie 2.

eternal_champion

haha kwarantanne 2 wylaczylem tez po 20 min...mam teraz pelno filmow ciekawszych , iwec takie juz gnioty to nie ogladam...dzis widzialem komedie zgon na pogrzebie i na 100% lepsza niz kwarantanna 2;)

ocenił(a) film na 6
ajzakus

Teletubisie ci polecam... Skoro wszystko inne to gnioty to ten horror powinien ci podejść.

ocenił(a) film na 3
koalapaul

Ale ten opis jest dokładnym oddaniem akcji w filmie... Nic, tylko usnąć przy nim.

JohnBVB

Jednym słowem czeski... tzn. australijski film. ;P

ocenił(a) film na 6
JohnBVB

Jak na niskobudżetowy film zdecydowanie warto obejrzeć. To gatunek niszowy - mam na myśli filmy o zarazach, epidemiach. W kanonie z całą pewnością nie jest zły. Nieźle obsadzony główny bohater, pomysł ze źródłem wirusa akceptowalny, wątki (minimalne) wchodzenia polityki i wojskowych do konfliktu z medykami.

ajzakus

>zasnalem na nim z 3 razy

Czego jęczysz? Zasnęłaś to znaczy, że dobry jest. ;) Jak na większość filmów którym przyznałaś po 10 pkt. prawie palpitacji z nudów dostałem. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones