PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436769}

Panna Marple: Hotel Bertram

Marple: At Bertram's Hotel
7,3 2 019
ocen
7,3 10 1 2019
Panna Marple: Hotel Bertram
powrót do forum filmu Panna Marple: Hotel Bertram

Czy nikomu z was nie przeszkadzało, co scenarzyści zrobili z fabułą?
Trochę jednak odjechali z tymi nazistami itp.
Oczywiście nie mam nic przeciwko traktowaniu tego jako zupełnie osobnego dzieła ale przyznaję, że bardzo bardzo się
zdziwiłam tym, co zobaczyłam.

ocenił(a) film na 5
trf

To niestety jest normalne jeśli chodzi o tą serię.

wazka16

Nie zawsze. "4:50 z Paddington", "Morderstwo na plebani", "Morderstwo odbędzie się" czy "Zatrute pióro" są dość wierne książkowych pierwowzorów. Fabuły zostały co prawda uproszczone, ale w samą treść nie ingerowano zbytnio. "Noc w bibliotece" też jest bardzo wierna - niestety, tylko do czasu przedstawienia rozwiązania, które jest zupełnie inne.

Z drugiej strony mamy np. "Tajemnicę Sittaford", która z książką dzieli właściwie tylko tytuł i nazwiska (części) bohaterów...

ocenił(a) film na 2
trf

Mnie bardzo przeszkadzało.Chyba tylko 10% fabuły książki było zachowane dalej to tylko udziwnienia! Zaś to że pewne ksiązkowe wątki usunięto doszczętnie uważam ten odcinek za wyjątkowy gniot! Dodam ze "Hotel Bertram" Jest jedną z moich ulubionych książek Agathy Christie. "POIROT" prywatnej telewizji brytyjskiej GRANADA jak najbardziej wyszedł "MARPLE" wręcz przeciwnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones