PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408269}

Panna Marple: Nemezis

Marple: Nemesis
7,0 2 144
oceny
7,0 10 1 2144

Panna Marple: Nemezis
powrót do forum filmu Panna Marple: Nemezis

Co tam robi siostrzeniec? Skąd jak, kurcze, jakim cudem 3 siostry dwoma zakonnicami? O co
chodzi z tym zasłabnięciem na schodach, potem śmierć? To nie jest to co w książce! Tu nic się
nie zgadza, od pierwszych sekund filmu... Co mają do tego wszystkiego Niemcy, wojna, lunatyk i
jego utrata pamięci? Michael - na wycieczce, gdzie zabrakło podstawowych bohaterów a
dorzucono wielu innych. Verity uciekała przed mężczyzną? Po 40 minutach filmu nic z tego nie
rozumiem. Verity zakonnicą? Kakao? Zabicie jakąś strzałą? Przecież Verity była otruta,
pochowana w ogrodzie w domu trzech sióstr (ale nie zakonnych! bo przecież jedna z nich miała
męża). Nie widzę celu, jaki odgrywała ta blondynka - po udawała Verity? Aż śmiać mi się chce- w
jakim celu reżyser podpisał to nazwiskiem Christie. Ten film jest całkowitą porażką. Straciłam
półtorej godziny dzisiejszego dnia. A najgorsze jest to, że film ma tak wysoką notę. Jak dla mnie -
nie zasłużoną. Ale jak widać społeczeństwo w XXI w. woli oglądać fałszywe ekranizacje niż czytać
książki. Najgorszy film jaki widziałam ostatnimi czasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones