PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1125}
7,3 13 082
oceny
7,3 10 1 13082
7,7 18
ocen krytyków
Panny z Wilka
powrót do forum filmu Panny z Wilka

Nominowanie go do Oscara to chyba była przesada.Film ten nie zmiażdżył mnie jak np.Ziemia obiecana.Troche senny.

ocenił(a) film na 10
darkorion

Nie no stary! normalnie zabiłeś mnie teraz tym textem! jak widać poważny krytyk z ciebie jest i wszyscy dookoła się mylimy no bo przecież skoko TY powiedziałeś że film nie jest arcydziełem to widocznie tak jest. dzięki za wyprpwadzenie z błębu bo właśnie wczoraj go obejrzałem i wydawało mi się iż był GENIALNY. ale jeszcze raz dzięki bo dalej żyłbym w niepewności!
;)
pozdr

pawku

dla Ciebie jest arcydziełem, filmem genialnym, może najlepszym na świecie. A dla darkoriona "Ziemia Obiecana" jest po prostu jeszcze lepszym obrazem, co samno w sobie "Panny z Wilka" nie dyskredytuje, jako że "Ziemia Obiecana" rzeczywiście wybitna jest. Nie gorączkuj się od razu. Darkorian nie stwierdził że film to dno. Po prostu (spośród miliona nakręconych filmów) znajdzie się na pewno choćby jeden lepszy...
;(
pozdr

ocenił(a) film na 10
fkrawczyk

ziemia obiecana i panny z wilka to wg mnie 2 najlepsze filmy wajdy i jest kompromis:)

ocenił(a) film na 8
kowal17

Smieszny jestes. Krytyka ( profesjonalna ) wie ze najlepszy film Wajdy to Popiol i Diament.

ocenił(a) film na 9
Zandarm

Ta! Słuchajmy wyroczni. Ona zawsze wszystko wie lepiej.
A jaka to jest ta profesjonalna krytyka?
Czy oni są najzupełniej obiektywni?
Jakimi kanonami się kierują przy ocenie filmów?
Jak rozumiesz pojęcie "najlepszy"?
Pytam, bo może rzeczywiście popełniam błąd sądząc, że "Popiół i diament" nie jest najlepszym filmem Wajdy. Może mnie przekonasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones