PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 201
ocen
6,1 10 1 65201
5,3 9
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

Po przeczytaniu książki zastanawiam się nad wyborem Cary do roli Margo. Z początku można się z nim zgodzić patrząc na jej szaloną naturę, ale to jest tylko wierzchołek góry lodowej jaką jest natura Margo. Tak naprawdę to przecież dziewczyna z problemami i nie wiem czy zagranie jej roli wraz z jej całym trudnym i burzliwym wnętrzem nie przerosło Cary.

użytkownik usunięty
NA_YAN

Ja w roli Margo od początku widziałem Abigail Breslin.

A ja, czytając książkę, miałam przed oczami Felice Fawn.
Jak widać - każdy wyobraża sobie postacie książkowe zupełnie inaczej.

NA_YAN

Tym bardziej, że do tej pory Cara zajmowała się głównie modelingiem. Ten film tak naprawdę pokaże czy ma talent aktorski czy nie, chociaż z jej urodą to nie wiem czy talent ma jakiekolwiek znaczenie. Czytając książkę nie widziałam jej jako Margo, ale odkąd dołączyła do obsady to zaczęłam to dostrzegać i jestem zadowolona z wyboru. Natt Wolf jako Quentin też jest okay. Pozostaje czekać na film :)

NA_YAN

w jednym z filmów na yt John powiedział że Cara jest idealnym zobrazowaniem jego wyobrażenia Margo , to by wyjaśniało dlaczego modelka bez prawie żadnego przygotowania ma grać w filmie

ocenił(a) film na 3
Pomyluna_205

bez przesady

cake712

nie wiem czy oglądałaś ten filmik , ale wg mnie mówił to z dużym zaangażowaniem

ocenił(a) film na 3
Pomyluna_205

miałam na myśli, że zabrzmiało to jakby wzięli ją tylko ze względu na wygląd

cake712

może wzięli, zapisali na kurs aktorstwa i BUM Cara Delevigne jest aktorką

ocenił(a) film na 3
Pomyluna_205

no ale kiedy mówił że odpowiada mu do wyobrażenia Margo chodziło mu bardziej o jej charakter, odbiór rzeczywistości, przecież Cara w ogóle nie przypomina jej z wyglądu, poza tym przecież od czegoś trzeba zacząć, to nie znaczy że nie gra dobrze, zgarnęła parę dużych ról także trochę doświadczenia ma, po prostu jest bardziej znana z bycia modelką niż aktorką

cake712

mówisz jakbyś wiedziała jak wygląda Margo, przy wyborze aktora rzadko liczy się charakter, dobry aktor zagra nawet swoje przeciwieństwo. wracając do wyglądu John rzadko opisuje w książkach wygląd swoich bohaterów, wiemy jedynie ze przyjaciółka mówiła Margo ze wygląda grubo, potem dowiadujemy się ze robiła to bardziej z zazdrości o figurę, wiec wbrew tego co myśli większość czytelników (jeszcze nie niedawno łącznie ze mną) Margo prawdopodobnie była szczupła

ocenił(a) film na 3
Pomyluna_205

czytałaś w ogóle książkę? O.o

cake712

czuję się urażona, uwielbiam tę książkę! czytałam wszystkie książki Greena wydane po polsku + jedną po angielsku , z czego niektóre wielokrotnie . chociaż muszę się przyznać "połknęłam" Papierowe Miasta w wigilijną noc wiec byłam dosyć zmęczona, ale nie przypominam sobie wyglądu Margo

ocenił(a) film na 6
Pomyluna_205

W książce Quentin komentuje pełne kształty Margo więc nie była szczupła, ani gruba.
Poza tym miała ciemne, krótkie włosy.
Mimo to Cara mi do tej roli nawet pasuje i nie mogę doczekać się filmu. Isaac miał być blondynem, a i tak wyszło świetnie, myślę, że ważniejsze jest to, jak Cara zagra swoją rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones