PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 201
ocen
6,1 10 1 65201
5,3 9
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

Znacie jakieś książki, ewentualnie filmy podobne do twórczości John'a Green'a (którą uwielbiam)? Od razu mówię, że czytałam książki Gayle Forman, Charlie'go (The Perks..). Z góry dziękuję!

ocenił(a) film na 7
Karo_Gr

Polecam "Trzynaście powodów".

ocenił(a) film na 6
Karo_Gr

Polecam Niezbędnik obserwatorów gwiazd i Prawie jak gwiazda rocka autorstwa Matthew Quick

ocenił(a) film na 6
Aslinn

O i jeszcze polecam książkę Wszechświat kontra Alex Woods :)

ocenił(a) film na 3
Aslinn

jeśli chodzi o quicka to wybacz mi, leonardzie jest absolutnie najlepsze

ocenił(a) film na 8
Karo_Gr

Polecam wszystkie książki Colleen Hoover, a szczególnie Hopeless. To wyjątkowo rewelacyjna lektura :-).

Karo_Gr

Ja polecam książkę "Eleonora i Park" Rainbow Rowell. Niedawno wyszła w Polsce a już wiem, że będzie hit. Można powiedzieć, że jest podobna do książek Green'a, ale tak naprawdę Rainbow Rowell ma swój własny, unikalny głos, w którym się zakochałam (: jeśli lubisz Green'a, Forman i innych autorów, którzy piszą inteligentne, oryginalne książki dla młodzieży, na pewno Ci się spodoba.

missagont

tak tak tak, jestem w połowie i bardzo mi się podoba! Podobny klimat, zdecydowanie. Sam Green ją zresztą polecał ;)

ocenił(a) film na 6
Karo_Gr

Może coś Kevina Brooksa, Abbi Glines, Jennifer E. Smith, Dave'a Cousinsa albo Jennifer Echols? Z podobnych znam "Aż po horyzont", "Lato drugiej szansy", książki Matthewa Quicka (bardzo gorąco polecam!), "7 razy dziś" (uwielbiam i również polecam), "13 małych błękitnych kopert", "Biała jak mleko, czerwona jak krew", klasyczny "Buszujący w zbożu", "Cud chłopak", "Cudowne tu i teraz", "Powód by oddychać", seria "REAL LIFE" od Feerii Young, "Dziesięć płytkich oddechów", "Kochani dlaczego się poddaliście?", "Morze spokoju", "Tak blisko...", "Nie mogę powiedzieć ci prawdy", "Coś do stracenia". Nie czytałam wszystkich wymienionych, więc nie ręczę, że są dobre. :)

ocenił(a) film na 6
Karo_Gr

Polecam "Love Rosie", wszystkie książki nicholasa sparksa, ale również polecam trochę z innego gatunku " Niezgodna " i " gra w kłamstwa ". Bardzo też mi się podobała książka Kiery Cass " rywalki "

użytkownik usunięty
Karo_Gr

*Johna.

Karo_Gr

Wszystkie książki Mathew Quicka i "Eleonora i Park" Rainbow Rowell, polecam też "Duff" Kody Keplinger (dopiero co pojawiła się w księgarniach a jest świetna, tak samo jak film) a jeżeli nie przeszkadza ci literatura dla trochę starszych to "Jeden dzień" Davda Nicholsa.

Karo_Gr

Polecam "Cudownie tu i teraz" Tima Tharpa :) Wciągająca i zabawna :)

ocenił(a) film na 6
Karo_Gr

Książki Matthew Quicka, Rainbow Rowell, Colleen Hoover. "Musimy coś zmienić", "Pod kloszem", "Cudowne tu i teraz", "7 razy dziś" i może nie do końca podobna, ale też całkiem fajna seria "Wybrani" C.J. Daugherty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones