PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 201
ocen
6,1 10 1 65201
5,3 9
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

Trailer

ocenił(a) film na 7

Jakie macie wrażenia po oglądnięciu trailera?

sereek77

Wszystko identycznie tak, jak sobie wyobrażałam :) Film pewnie będzie dla mnie taki jak książka - ciekawy, ale jakiś niezwykły ;)

sereek77

Mnie się strasznie podoba! Natt wypadł świetnie, Cara może trochę gorzej, ale klimat zachowany. Mam nadzieję, że będzie równie dobry jak GNW!

użytkownik usunięty
sereek77

Mi się tak średnio podobał. Prawie cały film był w nim zawarty, a Cara mnie po prostu boli. Trochę to spaprali, a Papierowe Miasta to moja ulubiona książka. :/

noo Cara jak dlamnie na początku z wygladu sie nadawala, tylko wlosy za jasne i figura niezbyt, ale jak sie odezwala, i pokazali ją z przybliżenia to masakra... Wygląda jak facet, jezeli nie nawet bardziej męsko :/ i wydaje sie zbyt otwarta, Margo nie powiedziala od razu ze chlopak ją zdradził itd.. A na Quentina bardziej już by sie nadal Austin Abrams, ktory gra Bena :/ niewiem dlaczego, ale zawsze sobie wyobrazalam glownych bochaterow powiesci Johna Green jako chudych, ciemno blond nerdów, ale jednak nie do końca nerdów.. Ale na pewno nie tak grubych(przynajmniej na twarzy) jak Quentin w ekranizacji...

ocenił(a) film na 4
Monnisia

A ja wierzę, że Cara dobrze sprawdzi się w tej roli. W kilku vlogach na swoim kanale John Green mówił, że żadna z osób, która wzięła udział w przesłuchaniu nie zrozumiała roli Margo tak dobrze jak ona. Zresztą, sama Cara przyznała, że łatwo było jej wczuć się w rolę, bo przeżyła kilka rzeczy, które Green opisał w swoich książkach. A Delevinge swoim sposobem bycia bardzo kojarzy mi się z książkową postacią :)

KmartaK

Dokładnie. Jak na mój gust, nie widzę jak na razie lepszej aktorki nadającej się do tej roli. Cara jest taka tajemnicza, nieodgadniona. Wydaje mi się, że właśnie takie były główne cechy Margo.

ocenił(a) film na 7

Dokładnie! Zawsze mnie boli to, że w zwiastunach często streszczają całą historię... Chociaż tę i tak akurat większość z nas zna ;)

sereek77

Dość dawno podjęty wątek, ale myślę że wciąż aktualny;p Zwiastun na tyle mi się spodobał, że sięgnęłam po książkę, mimo że przez Hazel i Gusa (argh! niedobrze mi się robi jak mi się przypomni ich "piękna" miłość), nie lubiłam Greena. Jednak Papierowe miasta duuuużo lepsza. Poza tym myślę, że film nigdy, choćby nie wiem jak był dobry, nie zaspokoi oczekiwań wszystkich odbiorców.

ocenił(a) film na 8
doris_27

Jak dla mnie w dużej mierze 'Papierowe miasta' są takie dobre przez niejednoznaczne zakończenie. Będę bardzo rozczarowany, jeśli zostało w filmie zmienione.

sereek77

Wrażenia takie, ze jakby naszą główną bohaterkę ostrzyc na krótko, to przystojna z niego byłaby menczyzna.

ocenił(a) film na 6
h_pat

Haha rozbawiłeś mnie. Ale serio, coś w tym jest :D

random_cinemalover

Albo zostawić z włosami i reaktywować zespół Kelly Family. Mogłaby do nich dołączyć hah.
https://www.youtube.com/watch?v=t3sLCprCLSM

ocenił(a) film na 6
h_pat

Hahaha, jeśli kiedykolwiek będę oglądać ten film, to jak tylko zobaczę ją na ekranie nie będę mogła przestać się śmiać. I to będzie Twoja wina! :D

ocenił(a) film na 7
sereek77

Czytalem ksiazke planuje wybrac sie z dziewczyna na ten film mam nadzieje ze sie nie zawiode :) a zwiastun bardzo mi sie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones