PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489621}

Papierowy żołnierz

Bumazhnyy soldat
6,6 828
ocen
6,6 10 1 828
7,2 4
oceny krytyków
Papierowy żołnierz
powrót do forum filmu Papierowy żołnierz

Nudny ale realistyczny.

ocenił(a) film na 5

Film ogląda się ciężko.Przytłacza smutną historią i zbyt realistycznymi zdjęciami.Wszędzie smród,brud,kiła i mogiła.Jak sobie pomyślę iż w takim syfie powstawał radziecko program kosmiczny to cud ,że trwał tyle lat i stosunkowo niewielu ludzi zginęło.Tyle że co z tego?Po obejrzeniu tego filmu człowieka ogarnia stan w którym wódka jest za ciepła a lodu niet.

lutek

Film wyprany z emocji. Gęsty klimat i wszechobecna beznadzieja okraszona pseudo egzystencjalną papką. Przez cały film ma się wrażenie, że za moment ktoś wyciągnie gnata i beznamiętnie palnie sobie w czerep. Do tego te bardzo naturalistyczne zdjęcia moim zdaniem zupełnie nie współgrały z onirycznym zachowaniem bohaterów.

ocenił(a) film na 5
HlTMAN

Zgadzam się w całej rozciągłości.

lutek

Film mnie zawiódł, chociaż podchodziłam do tematu z wielką ciekawością. To chyba dlatego, że w którejś z recenzji zdjęcia i klimat porównano do Tarkowskiego, naiwnie uwierzyłam i teraz się kajam sama przed sobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones