PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31696}

Parada wielkanocna

Easter Parade
7,2 1 062
oceny
7,2 10 1 1062
Parada wielkanocna
powrót do forum filmu Parada wielkanocna

nie jest to film wysokich lotow ale mnie rozbawil i chyba taki byl cel scenarzystow - rozbawić widza :)

ocenił(a) film na 8
Anouk_4

A jaki to jest ten,,film wysokich lotów''? Masz tu Freda i Judy czyli genialny taniec,piękne piosenki,niepowtarzalny klimat lat czterdziestych,miłość...przecież to musical czego mżna chcieć więcej?

ocenił(a) film na 8
Anouk_4

Zgodzę się z przedmówczynią - w swoim gatunku i stylu (musical, romans, lata 50 - nagranie, lata 20 - akcja) jest wysokich lotów. A że rozbawił to prawda :)

ocenił(a) film na 9
sthrug

Super film, ekranowa para Astaire i Garland stworzyli niezapomnianą kreacje. Jakie Fred miał wyczucie rytmu, niesamowite. Takich filmów już nie produkują, klasyka jakich mało. Do tego musicalu wpleciony wątek miłosny, rewelacja i wcale nie uważam tego filmu za słaby.

Anouk_4

Film mi się średnio spodobał i daję ( naciągnięte ) 6/10 ze względu na Judy Garland.
Widziałam znacznie lepsze musicale, jak np. ''Deszczowa piosenka''.

ocenił(a) film na 10
mrs robinson

Wg mnie ten film jest super, choć faktycznie Deszczowa Piosenka lepsza, choć nie ma.co za bardzo porównywać, bo wiadomo, ten film był bardziej na poważnie, a Deszczowa była taką ,,parodią" tamtego okresu:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones