PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 524
oceny
5,7 10 1 62524
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

strach się bać....

ocenił(a) film na 2

Film trwa prawie dwie godziny gdzieś po pierwszej godzinie gaśnie światło - SAMO!!!! przerażające. Za następne pół godziny spada patelnia - to chyba najbardziej przerażający moment w filmie. W horrorach wróciliśmy do ery kamienia łupanego, nie wiem zapytam babci czy boi się spadających patelni i gasnących świateł, bo zaserwowano nam zupełnie nową jakość. Napięcie w filmie wg mnie powinno być budowane do momentu rozwiązanie, a potem znowu i znowu. Tutaj budują czekasz co się stanie, a tu lipa kolejny dzień z życia amerykańskiej rodziny. Jak dla mnie 4 % horror, 86 % film o pokojach (i basenie) kręconych kamerą przemysłową bez aktorów i 10 % obyczajówka. Nie polecam lub dla fanów filmów o pokojach ze statycznym planem

ocenił(a) film na 2
haha44

film doskonale prezentuje zaradność przeciętnej amerykańskiej rodziny. Gdzie najlepiej zamontować kamery, by zrobić film własnej rodzince i jeszcze na nim zarobić. Parę zaawansowanych efektów w Sony vegas z patelnią i mamy doskonale chwytliwy film przyrodniczy.

haha44

Co właściwie stało się pod koniec tego "dzieła"? Mógłby mi ktoś wyjaśnić?

ocenił(a) film na 4
jporuba

Przyszła Katie i wszystkich zaj****ała :D

ocenił(a) film na 7
Angulo

po co?

ocenił(a) film na 4
lillabez

Zapewne po to, by film nie skończył się happy-endem i był horrorem.

Angulo

Bo demon został przeniesiony na jej siostrę, tylko zapomnieli, że to nic nie da, bo demonowi chodziło o pierwszego potomka a nie o matkę Huntera.

ocenił(a) film na 6
lillabez

i po to żeby powstało kolejne 10 części.

ocenił(a) film na 4
Angulo

Ładnie streściłeś zakończenie :D
Tylko tej nastoletniej córki nie zabiła,bo była na wycieczce ;D To się nazywa ''Oszukać Przeznaczenie'' ;D

użytkownik usunięty
haha44

Najbardziej z całego filmu rozbawiła mnie scena w której jakaś babka (to chyba katie była) trzymała się schodów i jej nogi lewitowały myślałem że pekne ze śmiechu :D.

ocenił(a) film na 2

Też myślałem, że mi dupa odpadnie ze śmiechu wtedy,. Jeszcze mi się śmiać chce jak sobie przypomnę jak majtała nóżkami w powietrzu hahaha

haha44

a co w tym takiego śmiesznego?

haha44

ubawłeś mnie :D

ocenił(a) film na 2
minadra

juhu, bardzo się cieszę xD

ocenił(a) film na 2
haha44

Zapomniałeś o ewolucji filtra do wody, który z uporem chciał wyjść z wody by podbić lądy.

ocenił(a) film na 4
Brehen

Brehen rozbawiłeś mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones