PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30972}

Parasol bezpieczeństwa

National Security
6,7 15 231
ocen
6,7 10 1 15231
Parasol bezpieczeństwa
powrót do forum filmu Parasol bezpieczeństwa

Ten film ukazuje ludzi ciemnoskórych jako debili. Główny bochater to głupek, który ma obsesje na punkcie koloru skóry i nie lubi białych. A biały oczywiście music być tym mądrym. Ja nie jestem żadnym rasistoą, a nawet bardzo lubię ludzi o ciemnej karnacji, ale ten film ukazuje ich jako idiotów i dlatego mie troche denerwóje. A poza tym to całkiem fajna komedia.

DarkHunter

Gdy już kupisz słownik ortograficzny, zobacz jeszcze raz film i potem coś napisz.

Po prostu jeden gościu jest taki zwariowany i ma na tym obsesję. Tyle :D Mnie to i tak śmieszyło

"Potrafisz to otworzyć...BO JESTEŚ CZARNY?" :D

PreludeIntoFear

No tak, ale później ktoś po obejrzeniu tego filmu mogą uważać, że wszyscy czarni się tak zachowują.

DarkHunter

No tak, i w dodatku "ktoś po obejrzeniu tego filmu mogą uważać", że wszyscy czarni mają uczulenie na pszczoły - doprawdy film wręcz skandaliczny.

DarkHunter

...oraz że każdy z tatuażem na ręku to bandzior - toż to nie przelewki, jakże może ten film w tak skandaliczny sposób zniekształcać obraz postrzegania ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones