PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8538}

Parasolki z Cherbourga

Les Parapluies de Cherbourg
7,0 3 917
ocen
7,0 10 1 3917
6,8 10
ocen krytyków
Parasolki z Cherbourga
powrót do forum filmu Parasolki z Cherbourga

Szukam ostatnio kilku "zamierzchłych" filmów z lat 60'. Czy ktoś wied, jak zdobyć "Parasolki" w jakimkolwiek multimedialnym wydaniu? Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 9
jef

tego filmu nie da się chyba od tak zdobyć...jedynie można napisać do telewizji tvp kultura lub ale kino o ponowną emisje...ja próbowałem z ale kino,ale odpisali,że póki co nie planują ponownej emisji....

lca_daniel

Dzięki. Pozostają wspomnienia.

lca_daniel

Mam ten musical, oczywiście z napisami.

ocenił(a) film na 4
jef

Jest do zdobycia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszam na pw.

ReadyFreddie

Nie wiedzieć czemu nie mogę wysłać wiadomości na Twój nick na fejsie. Więc jeszcze raz wpisuję się tutaj. Dzięki za światełko w tunelu i oczekuję następnej wiadomości. Ppozdrowienia

jef

Wszedłem na Waszą stronę. Ale jak wejść w posiadanie tego filmu? Czy ma polskie napisy? Pozdrawiam

jef

Szukam jeszcze kliku innych tego typu filmów: Gejsza reż. Jack Cardiff, 1961,Kobieta i mężczyzna. 20 lat później, Przygoda miłosna 1994, Niezastąpiony kamerdyner 1957, Sknerus (Kirk Douglas), Cyrulik syberyjski, Kurier carski. W kolejności ważności. Ukłony

ReadyFreddie

Wszedłem na Waszą stronę. Ale jak wejść w posiadanie tego filmu? Czy ma polskie napisy? Pozdrawiam
Szukam jeszcze kliku innych tego typu filmów: Gejsza reż. Jack Cardiff, 1961,Kobieta i mężczyzna. 20 lat później, Przygoda miłosna 1994, Niezastąpiony kamerdyner 1957, Sknerus (Kirk Douglas), Cyrulik syberyjski, Kurier carski. W kolejności ważności. Ukłony

jef

Mam na dvd Parasolki z Cherbourga, Panienki z Rochefort, Sknerus , Kurier carski z 1999 r. (4 odcinki). Wszystkie filmy są z lektorem. Pozdrawiam.

IrenaSz

Do sprzedania? Chętnie Parasolki i Sknerusa. Dzięki za informację. Serdecznie pozdrawiam.
Jef

jef

Przyjmij moje zaproszenie do znajomych, porozmawiamy, ok?

IrenaSz

OK. Dzięki.

ocenił(a) film na 7
jef

Parasolki będziesz mógł zobaczyć z napisami polskimi za darmo przez miesiąc od 17 stycznia
http://www.myfrenchfilmfestival.com/pl/selection

klabing1

Serdeczne dzięki za podpowiedź, Ukłony i pozdrowienia. Jef

ocenił(a) film na 8
jef

Rosjanie mają wszystko - można znaleźć na stronach z filmami online :)) Ten kraj praktycznie nie zna cenzury i praw autorskich. Minus taki, że czytałam, że jak świat światem w każdym kraju "Parasolki..." były wydawane w oryginalnej wersji, ale z napisami, a Rosjanie oczywiście przerobili na swoje.

lady_bug_

Każdy na swój strój i modłę. Dzięki bardzo za informację. Pozdrawiam.

jef

Tutaj jest,ale tylko po francusku http://musicalsoldmovie.blogspot.com/2012/09/les-parapluies-de-cherbourg.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones