PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1212}

Park Jurajski

Jurassic Park
7,0 334 101
ocen
7,0 10 1 334101
7,5 37
ocen krytyków
Park Jurajski
powrót do forum filmu Park Jurajski

9/10

ocenił(a) film na 9

Dlaczego taka nieska ocena żałosne po prostu.Tak to jest jak dzieci mają internet i
oceniają.Młodsi nie zdają sobie sprawy jakie wrażenie zrobił Jurajski Park 1993 jaka była mania
na dinozaury naklejki znaczki piórniki dosłownie cała masa.W 1993 tak naprawdę ludzie zobaczyli
piękny obraz dinozaurów nie tylko pradawne szkielety .Fabuła arcydziełem nie jest ale efekty w
Jurajskim Parku to prawdziwe arcydzieło.Oglądałem Jurajski park w roku 1993 mając
dosłownie 6 lat i zrobił na mnie kosmiczne wrażenie i mam do tego filmu mega sentyment i
szacunek że po raz pierwszy zobaczyłem jak wyglądały dinozaury te z prawdziwego zdarzenia;)

ocenił(a) film na 8
Kareivis

Ja należę do ''młodszych'' (choć nie wiem kto się do nich zalicza według Ciebie) i potrafiłem oglądać ten film całymi dniami bo robił na mnie piorunujące wrażenie, obejrzałem całą serię ale i tak największym sentymentem darzę pierwszą część. Serduszko daję głównie za ogromny sentyment do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones