PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1212}

Park Jurajski

Jurassic Park
7,0 334 288
ocen
7,0 10 1 334288
7,5 38
ocen krytyków
Park Jurajski
powrót do forum filmu Park Jurajski

Klasyka kina science fiction i arcydzieło totalne. U mnie film ma 10/10 +♥ A tutaj!!!??? Niestety ale "Polaczki" gustują w takich filach jak Matrix, Harry Potter czy Hobbit. Jak to powiedział Pan JKM głupich jest więcej niż mądrych.

ocenił(a) film na 9
Selene_fw

Zapewniam, że można być fanem zarówno Pottera czy Hobbita tudzież Władcy Pierścieni, i przy tym lubić Park Jurajski.
Ocena filmu rzeczywiście zbyt niska, choć pamiętam jak kiedyś miał około 8.

Julia_20

Tak ale Gimbusy celowo zaniżają oceny na filmwebie przez to tak niski ranking.

ocenił(a) film na 9
Selene_fw

Fakt :/ I choć rozumiem, że komuś film może się nie podobać, ale bez przesady by miał tylko 6,9. Właśnie przy takich filmach aż czuć celowe zaniżanie oceny :|

Julia_20

Park Jurajski to arcydzieło które wprowadziło nowe trendy do światowej kinematografii.

ocenił(a) film na 8
Selene_fw

Wg mnie najbardziej niedocenione są Szczęki

jasiu15

Klasyk w swym gatunku. Piękny film.

ocenił(a) film na 10
Selene_fw

Mega film wszystkie czesci uwielbiam, szkoda ze ludzie nie dosceniaja tego... ma dosc slaba note ale kij z tym ocena nigdy nie bedzie sprawiedliwa, a dionozaurow w zadnym filmie lepszych nie stworzono nawet do dzis... Zawsze jak go ogladam to przenosze sie w inne miejsce na Ziemi i przezywam przygode tak samo dzis jak i kilkanascie lat temu i to jest wlasnie piekne bo drugiego takiego filmu juz nie stworzono (po za parkami)... czekam na 4 czesc ale cos sie nie zanosi a szkoda... moze kiedys... bo mam doscyc gniotow i ich kolejnych czesci. Ten film ma przeswietny klimat!

ocenił(a) film na 10
Peszulino

Będzie czwarty Park to już potwierdzone na 100 % bo właśnie dzisiaj 1 marca Universal podpisał umowę na produkcję gadżetów z logo Jurassic Park 4, a w styczniu jako pierwszy puścił farbę Dennis Muren emerytowany animator z ILM że w czerwcu 2014 roku do kin wejdzie jurassic park 4

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn

4 miala byc juz dawno ale ludzie umieraja i zaprzestali dzialan... jesli to jest jak mowisz to bardzo mnie to cieszy ;]

ocenił(a) film na 10
Peszulino

Tak to akurat fakt, że zmarło już sporo osób związnych z Parkiem (MIchael Crichton autor ksiązki na motywach, której powstały filmy, Stan Winston, który wykonywał zdalnie sterowane makiety dinozaurów, w tym Tyranozaura w skali 1:1 i Pete Postelehite, który zagrał nieśmierconą przez prehistoryczne gady postać Rolanda Tembo, jednej z najbardziej ciekawych postaci serii ).

ocenił(a) film na 10
Selene_fw

Ej, weź nie obrażaj, ja lubię wszystkie wymienione przez Ciebie filmy i jednocześnie uwielbiam Park jurajski, do którego mam ogromny szacunek i sentyment. Rada na przyszłość: nie wrzucaj wszystkich do jednej szuflady.

ocenił(a) film na 10
Selene_fw

Zdecydowanie sie zgadzam uwielbiam Trylogie Władcy Pierścieni z niecierpliwością czekam na drugą część Hobbita a Jurrassic Park to część mojego dzieciństwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones