PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 597
ocen
6,6 10 1 163597
5,9 26
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

Heath Ledger był bardzo dobry aktorem. Wielką szkodą była jego śmierć. Był jeszcze taki młody. Ten
film to świetne zakończenie jego kariery. Johnny Depp, Jude Law i Colin Farrell pokazali, że mają
ogromne serce. Swoje honoraria postanowili przekazać córce Heatha, aby mogła zabezpieczyć
swoją przyszłość. Jednak nie wszyscy aktorzy są tak jak ich piszą!

ocenił(a) film na 9
szymons16

Zgadzam się z Tobą w 100% - Ledger świetny i też było mi dziwnie przejść nad faktem jego śmierci tak do porządku dziennego, zwłaszcza że Parnassus świetny. Przeczytałem coś ciekawego na tosterpandory pl, w zakładce filmoteka w recenzjach tostera jest fajna wzmianka o tym filmie i oczywiście właśnie o Ledgerze.

drygonfly1281

jak czytałem o tym co i jak się stało dot, jego śmierci to się wzruszyłem :( Oprócz Parnassus to oglądałem jeszcze Patriota i Tajemnica Brokeback Mountain. Wszystkie polecam! Muszę się zabrać za inne filmy w jego wykonaniu.

użytkownik usunięty
szymons16

Polecam 'Obłędnego rycerza' i 'Mrocznego rycerza'

ocenił(a) film na 7
szymons16

W sumie jego taka rzeczywista kariera się rozkręcała po 2008 roku,dzięki roli Jokera. Faktycznie szkoda,bo kreowała nam się się realna postać nowej twarzy w kinie. Potencjał miał ogromny,ale życie prywatne wzięło górę...

A co do ogromnego serca pozostałej trójki...Hmm,czy ja wiem. Nie robi to tak ogromnego wrażenia na mnie,zważywszy na fakt,że oni od kilkunastu lat mają tyle pieniędzy,że ten jeden hojny gest zwrócił im się jeszcze bardziej. Moim zdaniem wielkim serce wykazałby się ktoś,kto dopiero by się kreował,ryzykował t.j swoją przyszłością,bo oddałby swoje honorarium córce.

RAC_79

Skoro nie było takich chętnych, o jakich piszesz, to musieli to zrobić Ci, co to zrobili :)

szymons16

Nie wiedziałeś chyba o tym ale majątek został przepisany jego córce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones