PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138831}

Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Dirty Dozen: The Deadly Mission
6,0 2 215
ocen
6,0 10 1 2215
Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja
powrót do forum filmu Parszywa dwunastka 3: Zabójcza misja

Zabawne, że Savalas, który w pierwszej części grał postać, która omal nie zawaliła całej misji; wraca się zrehabilitować, reinkarnując się w dowódcę ;D

NORDBERG

Nie koniecznie. W pierwszych dwóch częściach akcja dzieje się w 1944 na początku akcji Overlord oraz we wrześniu. Dwie następne części zaczynają się w Danii w 1943 i we Włoszech w 1944. Ten sam aktor w roli majora byłby zakłamaniem, bo przecież nie mógłby się rozdzielić.

irenawedda

Te filmy nie mają logicznego związku z sobą, Savalas został zatrudniony bo Lee Marvin w tym czasie zmarł.

irenawedda

Znaczy, że Włochy 44 kolidują z Overlord i wrześniem 44 ? Bo jeżeli nie; to mógł sobie zrobić mały odpoczynek, po akcji w Danii i wrócić mordować szkopów ;D

Poza tym major Savalas mógł podpaść czymś dowództwu, trafić do kicia, jako Archer Maggott i ześwirować :D
Natomiast Lee Marvin mógł mieć brata bliźniaka; także majora :D

Oczywiście to wszystko żarty. Dobrze wiem, że te części nie mają logicznego związku, ale zatrudniać w serii tego samego aktora, do grania innej postaci; to tylko Sergio Leone :D
Przy czym nawet on nie zastosował takiego motywu, że postać która nieźle nabruździła głównemu bohaterowi; wraca w kontynuacji serii, jako "praktycznie" ta sama postać co Marvin ;D

NORDBERG

Sergio Leone nagrywał 3 część w chwili gdy Savalas był na topie. Pragnął jak najwięcej zarobić, więc powrót tego samego aktora w tamtych czasach był łatwo zrozumiały.

irenawedda

Savalas nie grał u Leone. Chodziło mi o Lee Van Cleefa i Gian Marię Volontè.

NORDBERG

Przepraszam. Źle przeczytałam, bo się spieszyłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones