PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110273}

Parszywa dwunastka 4

The Dirty Dozen: The Fatal Mission
6,0 1 958
ocen
6,0 10 1 1958
Parszywa dwunastka 4
powrót do forum filmu Parszywa dwunastka 4

Przez cały film miałem taki ścisk w brzuchu, że ktoś mi wciska kit straszliwy. Nie chodzi o to, że akcja jest mało realna - tylko że tu wszystko jest sprzeczne ze sobą i ze zdrowym rozsądkiem. I nawet pomijając kwestię "spadkobierców Hitlera" czy "mianowania jego następcy" rozwaliła mnie kompletnie scena finałowa. Niemcy (pod dowództwem "następcy Hitlera") przygotowują pułapkę. Dwunastka w nią wjeżdza - nie robi nic innego. Ani razu nie strzelali, nie rzucili granatu - nic. Wyskoczyli z pociągu, pociąg wjechał w pułapkę i zabił wszystkich Niemców. Jakim cudem podbil całą Europę, skoro to tacy idioci? Przygotowują pułapkę, która ich samych zabije? No przecież to się płakać chce. Co za d###l wymyslił taki scenariusz? Kupa straszna, której nawet dziecko nie łyknie.

ocenił(a) film na 2
lkaczanowski

Cudo, teksty partyzantów jak z Top Secret :) Nawet przywódczyni jakby ta sama... Daję trójkę, bo się uśmiałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones