PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8547}

Parszywa dwunastka

The Dirty Dozen
7,6 52 013
ocen
7,6 10 1 52013
7,9 11
ocen krytyków
Parszywa dwunastka
powrót do forum filmu Parszywa dwunastka

co z tego, ze super obsada? film beznadziejny, mi osobiscie sie nie podobał :/

ocenił(a) film na 10
Angel_a

A może by chociaz najnędzniejsze uzasadnienie? Wiem, że potrafisz!

ocenił(a) film na 8
Angel_a

Oj chyba jednak brak argumentacji co nie ??

Vanillia

chyba woli Matriksa i Harrego Portera ..hehe..dziecko obudż się, Parszywa dwunastka to jeden z najwybitniejszych wojennych filmów jaki powstał.

użytkownik usunięty
Milanese

Milanese, zdziwyłbyś się jakie filmy lubi Realka Madrytka. Zostaw ją w spokoju. Ma w swoich ulubionych naprawdę dużo klasyków.

Ja także lubię ten film i uważam, że to jeden z najlepszych filmów wojennych. Ale nie najeżdżam na nią, że nie lubi tego filmu. Żyjemy (tak mi się wydaje) w demokratycznym państwie i chyba każdy ma prawo do własnego zdania :) Rozumiem zdanie Realki Madrytki i przyjmuję je do wiadomości. Jak pisze, że nie lubi tego filmu, to znaczy że nie lubi. Chyba nie musi pisać argumentów, jeśli nie chce.

Trzymajcie się. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

Taaa...no ale jeśli coś się komuś nie podoba, powinno się to ująć ... 'nie podobał mi się' a nie że coś jest blee ... to takie infantylne. Subiektywnie, subiektywnie ... a nie obiektywizm wszechobecny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
King_SX

Rzeczywiście, real madrytka ma wiele klasyków w ulubionych ale także ma te ,,mniej rewelacyjne" pozycje jak chociażby Beverly Hills 90210.A nawet jakby miała same najlepsze filmy w historii to jeszcze jej nie usprawiedliwia aby tak znany i ceniony film jak Parszywa dwunastka okrślać mianem ,,beznadzieja".Wystarczyło napisać np. ,,mnie akurat nie podobał się ten film,wole inne kino" i wtedy prawdopodobnie nie było by tej całej dyskusji,no ale jak chciała zaszpanować i stworzyć napinke to osiągneła swój cel...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones