PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712739}
6,3 1 587
ocen
6,3 10 1 1587
5,8 6
ocen krytyków
Party Girl
powrót do forum filmu Party Girl

gdzie obejrzeć?

ocenił(a) film na 7

Wie ktoś, czy film jest lub w najbliższej przyszłości będzie do zobaczenia lub pobrania gdzieś w czeluściach internetu? Bo bardzo mi zależy, żeby go obejrzeć a z tego co się zorientowałam to żadne z kin w moim zasięgu w zapowiedziach go niestety nie ma...

ocenił(a) film na 7
doomsii

Nie wiem jakie kina są w Twoim zasięgu ;), ale w ubiegłym tygodniu film był wyświetlany na festiwalu Off Camera w Krakowie, właśnie wczoraj go obejrzałem.

ocenił(a) film na 7
raj001

no właśnie, w mojej okolicy takie rzeczy się nie odbywają, do wyboru mam dwa nieduże miejscowe kina, a w nich po 3 wybiórcze filmy +helios w rzeszowie po niemal godzinnej trasie :/

ocenił(a) film na 7
doomsii

Ale zdaje się, że w przyszłym tygodniu ten film ma normalnie już wejść do kin, przynajmniej tak wynika z repertuaru kin w Krakowie, więc może gdzieś go złapiesz w swojej okolicy... :)

ocenił(a) film na 7
raj001

zapowiedzi na to nie wskazują

ocenił(a) film na 3
doomsii

Ja odradzam wizytę w kinie. Film jest strasznie cienki. Właśnie dziś widziałem w Muranowie.

doomsii

Jak wspominasz o Rzeszowie, to być może do Mielca masz blisko? Będzie leciał w ramach DKF w najbliższą niedzielę.

Shoka

W Rzeszowie też będzie można zobaczyć w ramach DKF w poniedziałek wieczorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones