PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740716}

Paryska dziwka i książę

Connasse, princesse des coeurs
4,9 2 373
oceny
4,9 10 1 2373
Paryska dziwka i książę
powrót do forum filmu Paryska dziwka i książę

Kiepski.

ocenił(a) film na 3

Ani razu się nie zaśmiałem.

ocenił(a) film na 10
cyfrowy_baron

widać masz słabe poczucie humoru :D

ocenił(a) film na 3
ewelina_m

Mam zajebiste poczucie humoru. Film zwyczajnie nie jest śmieszny.

ocenił(a) film na 10
cyfrowy_baron

ok może inaczej - trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, to tak jak z czarnym humorem, nie każdy go lubi, mnie takie coś bawi, może nie jej wulgarność, ale udawanie głupiej już tak :D

ocenił(a) film na 10
cyfrowy_baron

cyfrowy_baronie widocznie niezbyt masz zajebiste poczucie humoru - może trzeba wyjąć kołek z tyłka - podobnie jak i Pan Jakub Popielecki pisząc swoje wypociny w tonie brytyjskich obyczajów... wiosna idzie

ocenił(a) film na 3
magdadynastia

10/10? Wy chyba nie widzialyscie dobrego filmu komediowego ;) ogladajac to czulem tylko i wylacznie zazenowanie. Mialo byc smiesznie, a wyszlo na sile. Takie pomysly juz byly, nic nowego.
Lubie durnawe filmy, ale ten jest zwyczajnie slaby. Plakat sugeruje iz poziom bedzie podobny do "Borata" i "Bruno", a tu klops, 3 ligi nizej. Nie polecam.

ocenił(a) film na 9
corsa90

corsa90 dla ciebie słaby - dla mnie genialny, dla ciebie drętwy dla mnie zabawny. śmiałem się jak dziecko. ale trzeba mieć wyrafinowane poczucie humoru. i tak możemy polemizować czy film jest ok czy nie jest ok... ode mnie też otrzymuje 8 punktów.

ocenił(a) film na 3
maciekzkatowic

wiesz, kazdy ma inne poczucie humoru i szanuje to calkowicie, ale wiekszosc osob na tym portalu szasta 10 i 9 na lewo i prawo, a pozniej oceny sa zawyzone :)
wyrafinowany i inteligentny jest "grand budapest hotel" dla przykladu, a nie to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones