PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840210}

Pasażer nr 4

Stowaway
5,1 14 131
ocen
5,1 10 1 14131
3,6 5
ocen krytyków
Pasażer nr 4
powrót do forum filmu Pasażer nr 4

Niepotrzebny

ocenił(a) film na 3

Film z kategorii Netflixowskiej "Po co , Dla Kogo..." Popłuczyny po Grawitacji która mimo, że nie była wysokich lotów oferowała chociaż jakąś rozrywkę. Tutaj natomiast mamy nudę , scenariusz pisany przez algorytm i tyle . Szkoda czasu .

rael_76

Zgadzam się , niestety zmarnowany czas ... no i po co..

rael_76

Tylko że to nie jest film Netflixa, tylko przez nich kupiony (a w Kanadzie przez Amazona).

ocenił(a) film na 3
michax77

Chodziło Mi bardziej o dostepność na netflixie jako nowość :)

rael_76

Jak ja Was kocham, że tu piszecie i oszczędzacie mój czas na oglądanie dennych filmów. Dziękuję.

ocenił(a) film na 9
rael_76

film bardzo dobry ale dla ludzi inteligentnych.

ocenił(a) film na 3
Michael_Przedlacki

Haha, standard w kinie science-fiction. Ocena na 9 = "rewelacyjny" (wg opisu serwisu), "dla ludzi inteligentnych"...
Napisz czego my, tępaki, nie zrozumieliśmy. "Science" było mało, to może jakieś drugie albo i trzecie dno? Jakaś ukryta symbolika? :)

ocenił(a) film na 3
Michael_Przedlacki

Ciesze się w takim razie że należę do tych nieinteligentnych w przeciwieństwie do tak uroczego trolla .

ocenił(a) film na 9
rael_76

Jest to film o wyborach moralnych i o ich trudnosciach, o posiadaniu sensu w życiu czyli o tym wszystkim czego nie rozumiecie. Ale dobrze że są takie filmy jak alien .....

ocenił(a) film na 3
Michael_Przedlacki

Drogi znawco ludzkich umysłów jeśli ten film jest dla Ciebie tak głęboki to mogę tylko współczuć bo Ripley w Alienie miała zdecydowanie głębsze wybory moralne. Natomiast jeśli chcesz zobaczyć dobry film SF o sensie życia i trudnych wyborach moralnych to polecam Moon który w przeciwieństwie do tego gniota za duże pieniądze , przy małym budżecie ma świetne aktorstwo i bardzo dobry scenariusz. Na tym kończę tą dyskusję .Z trollowym pozdrowieniem

rael_76

Oj taaaaaaak ... Moon. Kozak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones