PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840210}

Pasażer nr 4

Stowaway
5,1 14 118
ocen
5,1 10 1 14118
3,6 5
ocen krytyków
Pasażer nr 4
powrót do forum filmu Pasażer nr 4

film miał chyba scenariusz na 1 stronę, nie wiadomo w sumie o czym miał opowiadać, dramat o trudach wyborów? kocham kino sf, zwłaszcza takie klimatyczne ale tu na prawdę nie wyszło.

ocenił(a) film na 4
Annash

Naprawdę

ocenił(a) film na 9
empire13

Nie wiesz o czym miał opowiadać to gratuluje inteligencji. Już ci tłumaczę o czym był film : o tym że każdy człowiek musi mieć jakiś cel sens w życiu bez tego jest proza życia i tyle .Tak w skrócie ci wytłumaczyłem.

ocenił(a) film na 4
Michael_Przedlacki

Michale, słabo działa Twoja inteligencja, skoro uznałeś że gdzieś pytałem o czym był film.

ocenił(a) film na 4
Michael_Przedlacki

Dla Zeo celem w życiu było poświęcenie się dla innych, oddanie życia za drugą osobę oraz oczywiście BLM. Rzekłbym, że to takie dziecięce postrzeganie świata i to raczej przez kogoś, kto nie ma żadnych zainteresowań i ambicji. Ergo, słabe to.

Michael_Przedlacki

O, wreszcie inteligentna osoba w tym wątku. Może Ty mi wyjaśnisz jakim sposobem Murzyn znalazł się pod podsufitką?

ocenił(a) film na 1
Annash

Gwoździem do trumny był bardzo zły wybór aktorek. Zarówno Toni Collet jak i Anna Kendrick do tego typu ról się nie nadają. Kendrick kojarzy się ze słodką idiotką, i tak też gra w filmie, nie ma możliwości potraktować tytułu poważnie. Collet to zbyt dobrze znana z niektórych tytułów kura domowa, o bardzo charakterystycznych rolach osadzonych w takim właśnie klimacie.
Nie poświęciłem filmowi więcej niż 30 minut bo to strata czasu.

ocenił(a) film na 4
dr_weed

Najlepsi czy najpopularniejsi aktorzy nic by nie zdziałali, skoro scenariusz był do kitu. Mamy zresztą liczne przykłady udziału wysoko opłacanych aktorów w miernych produkcjach. Ich udział mógł paradoksalnie ułatwić finansowanie, ale nie uratować film.

ocenił(a) film na 1
yuri_pl

Dobrze to ująłeś. Na szczęście coraz częstszy staje się trend rzeźbienia filmu za pomocą mało znanych aktorów, którzy mają więcej talentu niż nie jeden znany aktor. Fabuła w takich filmach jest paradoksalnie na drugim miejscu :) Dobrym przykładem takiego filmu jest "Sorry to brother you" Polecam

ocenił(a) film na 1
dr_weed

Miało być : bother nie brother....autokorekta

ocenił(a) film na 6
Annash

Całkiem fajny film, spokojny i przyjemny. Warto obejrzeć

Annash

Totalne DNO

stracony czas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones