PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37600}

Pasażer

Derailed
5,2 3 862
oceny
5,2 10 1 3862
Pasażer
powrót do forum filmu Pasażer

nie wiem dla czego się czepiacie no fakt efekty są słabe i tylko tyle ale film (polecam)

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

nie był to dobry film, tylko łągodnie mówiąc średni :P
W tym filmie nie tylko efekty są słabe - też słąba gra aktorów, oraz ogólnie słabe wykonanie - czego w filmach z JCVD w XXI wieku widywano się rzadko ;P

AdamBayern01

Zgadzam sie, efekty specialne to jest jakieś nieporozumienie, psują cały film, nie wymagam efektów specialnych jak np w transformers, ale w miare przyzwoite muszą być, gra aktorska też jest na kiepski poziomie, ja nie dotrwałem do końca seansu głównie własnie z powodu efektów specialnych.Moja ocena naciągane 4/10 ze względu na JCVD:)

prof_mateusz27

Film nie jest zły. Jakby w ogóle nie uwzględniać tych efektów specjalnej troski to spokojnie 7/10. Z efektami to jakieś (-1)/10. W porównaniu z tym filmem, to efekty specjalne w Wiedźminie prezentują się jak Avatar!

ocenił(a) film na 9
Demarest

EE tam efekty i efekty. Owszem, najlepsze nie są, ale dla mnie liczy się przesłanie :). Są lepsze, ale ten jest niezły :). Lara Harris bardzo się sprawdziła moim zdaniem. "Niedotrwania do końca" nie uznaję, bo często punkt kulminacyjny jest przy końcu :) (Spokojnie nie czepiam się :)

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

Narzekacie na efekty, dla was liczy się chyba tylko CGI i Transformersy. Osobiście nie widziałem w tym filmie jakiś złych efektów, nic się nie wyróżniało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones