Pasażer (2018)

The Commuter

1 godz. 45 min.
  • JEST Vera Farmiga warto ogladac :DDDD

43
    38odpowiedzi
    ost.
    • oj tak <3

• Jak to możliwe, że nie znałam tej aktorki wcześniej, serio, w jakim świecie ja żyję? :D jest fantastyczna, wystarczyło mi obejrzeć zwiastun i już mi się podoba

• no własnie na jakim?! nie oglądałaś ,,W chmurach"? Jeżeli nie to polecam

• Dziwię się, że jej nie znałaś. To świetna aktorka i grała w wielu bardzo dobrych filmach. Polecam Ci Obecność, Sierotę, Chłopca w pasiastej piżamie, no i przede wszystkim serial Bates motel, w którym jest rewelacyjna:)

• Oj tak w "Sierocie" bardzo dobra rola. Z "Chłopca" trudniej zapamiętać poszczególnych aktorów, bo tam, według mnie, na główny plan wybija się cała historia.

• ,,Sierota" w tv ostatnio leciała, chyba 1 stycznia. Mocna historia i świetna gra aktorska

• Myślę, że się sprawdzi w roli chłodnej, wyrachowanej kobiety

• byłem już na przedpremierowym i zdecydowanie się sprawdziła. A dlaczego nie będę tu pisać bo trochę bym zaspoilerował, ale zaraz założę osobny wątek

• Ja bardzo lubię jej głos, taki dość zimny, ale z głębią

• No fajnie nim grała w filmie

• Tak seksownego głosu dawno nie słyszałem

• :D Ja ja zobaczylem 1 raz w Chmurach filmie ,tam jest taka scenka warta obejrzenia zamarłem wtedy i spodobala mi sie jako aktorka a zwlaszcza kobieta :D Jest ATOM !!!

• czyli "W chmurach" jako pierwszy film z listy do natychmiastowego obejrzenia! Ja już po "Pasażerze" i Verą jestem zachwycona, tylko trochę za mało tej jej postaci niestety :( ale mimo tego, film zupełnie niczego sobie, mogę polecić z czystym sumieniem

• Dodam jeszcze Running Scared - rewelacyjna rola.

• pasuje tutaj, Vera jako czarny charakter o milusim, niewinnym uśmiechu - dobra rola!

• lubię takie niejednoznaczne postaci ;)

• Nie dość, że ładna to naprawdę bardzo dobra aktorsko, co ostatnio nie jest oczywiste w filmach akcji

• A Lian Neeson to co ?
      Sama Neila i Wilsona też kojażę
      Chyba znacznie bardziej znani i cenieni aktorzy od tej jak jej tam Venery Framingi ?

• no właśnie, są na tyle popularni, że nie trzeba już o nich dyskutować :)

• Oj widzę,że nie tylko ja ją aż taak bardzo lubię ;)

• Jest w pierwszej trójce aktorek, które psują mi oglądanie filmów... przecież nie ma tu jakieś szczególne wymagającej roli... więc mogliby dać piękną aktorke a nie tego paszteta.... nie dość, że film słabiutki to jeszcze ona :-/

• Muszę to obejrzeć,mam słabość do Very,świetna aktorka,na dluzej w serialu Bates Motel ,można się nią nacieszyć

• Jeśli ktoś się nastawia, że jest jej dużo, to się rozczaruje. Może z 2-3 minuty jest na ekranie.

• jakie 2 minuty, przecież pojawia się regularnie. Fajnie popatrzeć na Verę, ale jednak aktorstwo opiera się na wypowiadanych kwestiach i głosie ;)

• no co do tego nie ma wątpliwości :D

• Vera pojawia się na początku i na końcu, więc faktycznie można by powiedzieć, że regularnie XD

• ja nie lubie Farmigi

• +3452674
        No to jesteś samotny w tym świecie.

• mozna to powiedziec o tobie gdy tez kogos nie lubisz, hipokrytku

• +3452674
            Niekoniecznie, bo nigdy nie zdarzyło mi się wejść na forum tylko po to, żeby poinformować wszystkich tylko o tym, że kogoś nie lubię.

• chory jestes, niczym to sie nie rozni od jednozdaniowego wyrazu sympatii

• Zrobiła tam mega robotę, jej głos pasował idealnie, mam nadzieję, ze to nie jest spoiler za duży

• Trochę mało było Very niestety :-(

• taaaaak !!!

• Najjaśniejsza gwiazda wspaniałego „Bates Motel” :)

• Oj warto, warto.

• Jest urzekająca, piękna i jak gra!

• Noo. Jest. Dwie minuty na początku i dwie na końcu :)