PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38233}

Pasja

The Passion of the Christ
7,4 238 159
ocen
7,4 10 1 238159
6,8 28
ocen krytyków
Pasja
powrót do forum filmu Pasja

NIE ROZUMIEM?!

ocenił(a) film na 10

Nie wiem jak do tego doszło że tak dobry i wspaniały film ma ocenę 7,4... przynajmniej 8/10
powinien mieć!!! pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
2008einstein2009

W pełni się z Tobą zgadzam, ale co poradzisz? Ateiści zaniżają ocenę.

ocenił(a) film na 10
LavenHart

Dokładnie tak. Odkładając wiarę na bok, to przecież sama opowieść jest na tyle wzruszająca i niesamowita, że film bez problemu powinien znaleźć się w TOP 100. Do tego dodajmy przepiękną muzykę, wspaniałą grę aktorską i bardzo dobre zdjęcia. Ateiści wymagają od wierzących realizmu w sprawach wiary, ale jak widać na powyższym przykładzie, sami nie potrafią się nim kierować. REALNIE Pasja jest filmem ponadprzeciętnym.

Dzida_86

Zgadzam sie. Dla mnie to prawdziwe arcydzielo gatunku !!!!! Wzruszajacy, zmuszajacy do refleksji i prawdziwy do bolu, a przez to przemawiajacy do widza !!!!!! Oby wiecej takich filmow !!!!! P;)

Dzida_86

Zależy jak zdefiniujesz przeciętność - jesli uznac ze przecietność to 6, to 7 jest juz ponadprzecietne. Poza tym generalizujesz. Gibson rzeczywiście stworzył cos orginalnego w oparciu o znana historie i duzo sie napracował, choc nie bardzo rozumiem po co.

ocenił(a) film na 10
LavenHart

Nie tylko oni - po prostu nienawidzący Jezusa.

TheQac

Fajny jestes nie powiem, wiadomo że każdy kto oceni kiepsko to najwiekszy wróg Jezusa i ma pewnie w domu antyołtarzyk na ktorym oddaje antycześć. Polecam Ci odcinek South Park o chrześcijańskim rocku.

ocenił(a) film na 10
Sherlock91

Twoja nadinterpretacja mojej wypowiedzi jest przezabawna.

TheQac

Dziekuje, elementy rozrywkowe zostały wprowadzone celowo.
Taki jest jednak wydźwięk Twojej wypowiedzi - ludzie nienawidzacy Jezusa, zanizaja ocene. Ja moge nienawidzic Justina Biebera, ale nie wchodze na jego profil dajac 1 i hejtujac bo po co - musiałbym byc zaslepionym fanatykiem ktory za istotny element istnienia uważa manifestowanie niecheci do jakiegos gnojka. Tak samo nie wchodze na profil kogos kogo lubie dajac 10/10 i serduszko bo go "loffciam". Powiedziałbym ze problemem jest niedojrzalosc niektorych uzytkownikow a zwalanie winy za kiepska ocene na "nienawidzacych" to myslenie zyczeniowe. Pasja to w sumie jeden z niewielu filmów ktorego ocene 1 - nieporozumienie; jestem w stanie zrozumiec.

ocenił(a) film na 10
Sherlock91

Twój poziom zrozumienia jest również przezabawny., Kontynuuj.

TheQac

Musze miec do tego material. Z trzech jednozdaniowych wypowiedzi o material trudno - z pustego i Salomon nie naleje.

ocenił(a) film na 10
Sherlock91

Hy. No i wszystko na twój temat. Chyba, że coś jeszcze chcesz?

TheQac

Chyba nawet nie zauważylem jak zostalem pokonany w dyskusji...której nie było.

TheQac

Co ma nienawiść do oceny filmu? Czy nienawidząc nazistów mam oceniać wszystkie filmy o tematyce II Wojny Światowej nisko? Pokrętna interpretacja. Zresztą 7.4/10 to przesada w górę.

LavenHart

Wyznawcy religi "okołojezusowych" zawyżają, wiec wychodzi na jedno - nawet chyba na plus dla teistów bo ich chyba wiecej.

2008einstein2009

Zgadam sie. Dla mnie tez 10/10. Niestety nic na to nie poradzimy..., ale nie ma sie co przejmowac opiniami i ocenami ateistow, bo to My mamy przeciez racje i to sie liczy... !!!! P;)

ocenił(a) film na 10
Shurtugal_Eragon

Dokładnie, trwajmy w wierze i róbmy 'swoje' pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones