PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490878}

Paul

6,6 35 154
oceny
6,6 10 1 35154
6,0 6
ocen krytyków
Paul
powrót do forum filmu Paul

bardzo słaby

ocenił(a) film na 3

słabiutko, słabiutko, czekałem na film i zawiodłem się:( Może jedna scena wywołała uśmiech na mojej twarzy, tak to nuda i porażka, do tego to najeżdżanie i wyśmiewanie religii chrześcijańskiej, nie jestem jakimś gorliwym katolikiem, ale w tylu filmach mnie to ostatni drażni..., a czemu nie wyśmiewają islamu? Bo jaj nie mają, a arabki się z zachodu napieprzają ,że nawet własnej religii nie umiemy uszanować...rozumiem nie wierzyć, ale wyśmiewać to już chamstwo... a film jak powiedziałem słabiutki 3/10 Pewnie ,że jest tam kosmita który jara zioło, ale jeżeli to jest powód żeby podniecać się tym filmem to współczuje niektórym durnego poczucia humoru

ocenił(a) film na 3
misior823

Masz racje mnie też denerwuje takie głupie poczucie humoru nie wiedzieli co maja wy myśleć to najlepiej najechać na religie i nazwać ludzi wierzących dewotkami. Ja jestem chrześcijanką ale to nie znaczy, że jestem jakaś ograniczona umysłowo. Lubie niektóre filmy czy seriale np. Z archiwum X albo horrory zresztą jakiego to ja filmu nie widziałam co ma do tego religia a do tego takie głupie chamstwo.

ocenił(a) film na 8
Mela0203

Wy oboje jesteście pewnie, jako ludzie, nudni jak flaki z olejem. Film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7
tejot68

Dokładnie tak jak mówi tejo. Film bardzo fajny idealny na weekendowy wieczór do piwka :D

ocenił(a) film na 3
tejot68

nie znasz mnie to skąd taki wniosek. Jakie sceny was rozśmieszyły? Ile macie lat 12 -15? Film bardzo dobry??? heheheh kompletnie nie śmieszny, ale jak ludzie dostają orgazmu bo ufoludek jara to nie ma się co dziwić. Żadnej sceny praktycznie wywołującej śmiech, bez marychy pośmiać się nie da.

tejot68

Argumentum ad personam. Ah...

ocenił(a) film na 3
misior823

Spodziewałem się czegoś więcej po tak zachwalanym filmie, a nie było w nim zbyt wiele zabawnych momentów. A poza tym bardzo chamsko jakiś fanatyczny ateista wykorzystał okazję, by na siłę pokazać swoich przeciwników jako bandę psychopatów i nieistniejącym kosmitą promować wiarę w nigdy nieudowodnioną makroewolucję. A to przecież tylko mocno prostackie zaprzeczanie jednej religii i promowanie drugiej. Bardzo nieładnie, miała być fajna komedia, a się zrobiła słabowita propagandówka.

ocenił(a) film na 1
Bodzepor

Bo chwalą go wyłącznie atolsko-modni smarkacze, którym takie chamstwo przypadło do gustu z wiadomych względów.

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Ja lubie sie pośmiać, a ten film właśnie mi to dał. Tyle w tym temacie !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones