PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234989}
6,6 15 697
ocen
6,6 10 1 15697
Penelope
powrót do forum filmu Penelope

W stylu "Penelope" ?

ocenił(a) film na 7

Czesc, mam takie pytanie, czy ktos z was zna moze jakies filmy podobne do "Penelope"? Podobnie zrealizowane, w takich nasyconych kolorach, z ciekawa historia.
Jedyne, ktore znam a wydaja mi sie troche podobne to "Duza Ryba" Burtona i "Amelia" Jean-Pierre Jeuneta. Moze ktos z was zna jeszcze inne ? :D

ocenił(a) film na 8
Elly_2

wlasnie obejrzalam po raz kolejny Penelope i jeszcze mi malo! wiec zainteresowalam sie tematem i troche pogrzebalam. internet sugeruje nastepujace pozycje (jestem w trakcie ogladania wiec czesc moge polecic, ale wszystkich nie widzialam:
Jak we śnie, Ella Zaklęta, Matilda, Niezwykły dzień Panny Pettigrew, Nanny McPhee...
oraz serial Pushing Daisies
..na przyklad oczywiscie :)

ocenił(a) film na 8
madailein

mi się wydaje że może być Amelia, serial Pushing daisies i może jeszcze big fish

ocenił(a) film na 3
Martus_2

Proszę nie porównywać Amelii z tym durnym gniotem!

ocenił(a) film na 9
sabaidee

A kto tu porównuje te dwa filmy? Naucz się czytać ze zrozumieniem! Jeszcze raz w razie jakbyś nie zrozumiała.... naucz się czytać ze zrozumieniem a następnie zacznij szczekać.

ocenił(a) film na 7
sabaidee

Proszę nie porównywać "Penelope" z tym durnym gniotem! :-D

ocenił(a) film na 9
Elly_2

Gwiezdny pył i przede wszystkim (niefabularne ale za to też piękne... całkiem niedawno oglądałam i nie straciły nic na świeżości) kopciuszek (1950) i śpiąca królewna (1959):D

ocenił(a) film na 9
LaraNotsil

opowieści z narni warto zobaczyć dla samej realizacji:D Natomiast Gwiezdny pył cudowna baśń:D Penelope.... piękna baśń umiejscowiona w naszych czasach:D

użytkownik usunięty
Elly_2

Ella zaklęta z Anne Hathaway

Elly_2

Zaczarowana, z Amy Adams :) .................

Elly_2

trochę późno, ale mimo to... polecam jeszcze Ballet Shoes:)

Elly_2

A ja polecam film "Zakochana na zabój", warto zobaczyć ze względu na grę głównych aktorów :) Aha, jeśli ktoś lubi takie magiczno-absurdalne klimaty, koniecznie namawiam do obejrzenia "Ruchomego zamku Hauru" i "Szeptu serca".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones