PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 426
ocen
6,3 10 1 57426
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Co to ma być?

ocenił(a) film na 6

Z książką ma to tyle wspólnego, żę są ci sami bohaterowie nic więcej. Masakra!!!!

ocenił(a) film na 6
MPQ878

Kolejny raz to piszę ,,BEZ PRZESADY"

ocenił(a) film na 4
Chomik10

Jak ,,BEZ PRZESADY"!! Książka była świetna. Przeczytałam całą serie na raz, a filmy( 1 i 2 część) to jakaś masakra. Bohaterowie wg nie są podobni do swoich książkowych wersji, z akcją to samo. Obie części są mega słabe i kiczowate.

ocenił(a) film na 6
Senny_Cumulonimbus

Wcale nie, ponieważ gdyby wszystko się powtórzyło co było w książce byłoby nudno!

ocenił(a) film na 9
MPQ878

Gdyby było to takie samo, byłby nudno, muszą dojść jakieś sceny, bo dla ludzi którzy czytali książkę byłoby to nudne.

ocenił(a) film na 6
jesperthief

Od samego początku to wszystkim mówie!!!!

ocenił(a) film na 2
MPQ878

Zgaadzam się, książkową serię uwielbiam, ale to ... to najgorsza ekranizacja jaką oglądałam ever. Jakoś wyszło, że zaczęłam od drugiej części i pierwszej już mi się nie chciało nawet oglądać...

ocenił(a) film na 6
RealTakara

przesadzasz

MPQ878

to chyba czytałaś inną książkę...z resztą te filmy są lepsze niż pierwsze książki

MPQ878

W sumie zgadzam się z Tobą. To nie ekranizacja, tylko film "inspirowany wydarzeniami z książki". ;) Niby nic złego, ale sam film jako film też był taki sobie. "Złodziej Pioruna" mnie zachwycił, "Morze Potworów" to przykre rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones