PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 484
oceny
6,3 10 1 57484
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów
ocenił(a) film na 10
awesomeone1

Film jest oparty na książce a w książce nie zginął więc podejrzewam że teraz też nie zginął

Akstalis

Oczywiście że nie zginął. Nie mógł zginąć. Nie ma innej możliwości na dalszy rozwój akcji.

NishaKapoor

Czytałem książkę, ale jestem ciekaw jak przeżył, przecież ten cyklop był od niego oddalony na 5 metrów a on był otumaniony XD

ocenił(a) film na 10
awesomeone1

Jakoś przeżył wbicie trójzęba do szyi przez Percyego w pierwszej czesci wiec pewnie ma jakis sposob

ocenił(a) film na 10
Akstalis

pragnę zaóważyc że ten trójząb był z wody :)

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

No i co wyglądał na ostry :)

Akstalis

E, ja mam własną teorię. Pewno trafił szyją w lukę pomiędzy ostrzami.

awesomeone1

Luke jest najlepszy!!! ;P Poradził sobie jakoś!

Akstalis

Film oparty na książce niestety nie jest. Jako wierna fanka serii książek, po pierwszym filmie w miarę zadowolona z efektu, tutaj cały czas miałam wrażenie, że to jakiś żart. Z tego co mi się wydaje, pokręcili mnóstwo wątków, zupełnie niepotrzebnie. W sumie nie wiem, czy kontynuowanie "ekranizacji" miałoby jakikolwiek sens przy tym, co przedstawili. Co niby miałoby się wydarzyć? Luke, jeśli pozostałby przy życiu, nie zapewni rozrywki na 1,5h filmu, a Kronos wskrzeszony i zabity...

ocenił(a) film na 10
Soundtrack_

Mówiąc na podstawie miałam na myśli że jest główna shematyka oparta na książce bo chyba filmu nie wymyślili, z książki to właściwie zgadza się główny cel i bohaterowie i w sumie to wszystko, a druga część to w ogóle przesadzili z powstaniem kronosa

Akstalis

A to prawda, z tym się całkowicie zgadzam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones