PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 484
oceny
6,3 10 1 57484
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Co to ma byc ?Czemu Annabeth jest nagle blondynką i pojawia się jakaś Larissa,która zachwowuje się jak Annabeth na początku Złodzieja Pioruna ? To kolejna córka Ateny ? Dopiero zaczynam oglądać tą "część" .
Jestem zagubiona.

ocenił(a) film na 6
ShinningLikeaStar

Bo w książce w pierwszej części Annabeth była brunetką a w drugiej blondynką.Mam nadzieję że pomogłam ;)

ocenił(a) film na 3
Chomik10

w książce od początku była blondynką. chyba coś innego oglądałaś. :')

ocenił(a) film na 3
CasperChase

czytałaś* ma się rozumieć

ocenił(a) film na 6
CasperChase

sory, chodziło mi o film

ocenił(a) film na 6
Chomik10

źle się wyraziłam

ocenił(a) film na 5
ShinningLikeaStar

Clarisse jest córką Aresa. Pojawia się w pierwszej części książki, jednak (chyba, bo oglądałam go już dawno) w pierwszej części filmu mogło jej nie być.
A co do tego, że Annabeth jest nagle blondynką - w książce nią była. Jednak, skoro w pierwszej części zmienili jej kolor włosów, to nie musieli zmieniać jej wyglądu na bardziej "książkowy", skoro nie zrobili tego od razu.

Trixi11

no bez sensu

Trixi11

i ja nie widziałam w filmie Clarisse na 100%

ShinningLikeaStar

Dzięki za odpowiedź dziewczyny!
To w końcu była tą brunetką w 1wszej części książki czy nie ? (Annabeth)
Nie rozumiem po co miałaby zmieniać kolor włosów (?) :P

ocenił(a) film na 6
ShinningLikeaStar

Annabeth w 1wszej części była brunetką potem do końca serii (książek) była blondynką i może po prostu znudziło jej się bycie brunetką ;)

Chomik10

Annabeth NIGDY nie była brunetką. W całej serii książek o Percym była BLONDYNKĄ. Dodam jeszcze, że w książce miała szare oczy, a w filmie niebieskie (szare oczy w książce, były znakiem rozpoznawalnym dzieci Ateny). Nie mam pojęcia na czym Chomik10 opiera swoje słowa.

ocenił(a) film na 6
Jubilation

Przyznaję się do błędu że Annabeth była blondynką i jej oczy były szare,no ale co z tego? Nie wszystkie szczegóły były pokazane na filmie a niektóre szczegóły książki w ogóle nie było,no ale co z tego? To jest adaptacja filmowa i byłoby nudno żeby wszystko się powtarzało.

Chomik10

gorzej jak sie nie rozpoznaje /myli bohaterki
No dla mnie ta rzecz z Annabeth i Larissą to prawdziwy mind*uck XD

ShinningLikeaStar

Nie chcę Cię obrażac, ale po pierwsze nie Larissa tylko Clariss ( chyba źle napisałam) a po drugie ona jest córką Aresa

Emma113

spoko, to juz wspomniane i poprawiono mnie wyzej :D Trixi 11

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones