PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 443
oceny
6,3 10 1 57443
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Witam mimo, że minęło 7 lat od premiery Morza Potworów jest to skandal, że nie będzie dalszych Przygód Percy Jacksona. Z tego co wiem to jest książka pt Percy Jackson i Gniew Tytana, poza nią nie wiem ile jest jeszcze części. Przecież zakończenie Morza Potworów dało jasno do zrozumienia, że będzie kolejna część tego filmu, a tu okazało, że aktor Logan Lerman grający główną rolę potwierdził, że nie będzie dalszych części. Mam jednak nadzieję, że to się jednak zmieni. Tak z innej beczki mimo, że druga część była fajna jednak zawiodłem się, że w tej części tak jak w pierwszej Hirona nie grał Pierce Brosnan tylko Anthony Head pomimo,że lubię tego aktora i tego właśnie nie lubię w filmach, gdy aktor grający daną postać jest zmieniany. Bardzo bym chciał aby zekranizowano dalsze części przygód Percy Jacksona i to z tą samą obsadą, co do tej pory pomimo tego, co powiedział Logan Lerman. Najgorsze co mogłoby się wydarzyć to to jakby ktoś od nowa zekranizował 1 i 2 część ale z innymi aktorami. Błagam nakręćcie kolejne części Percy Jacksona oczywiśćie z tą samą obsadą. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones