PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 484
oceny
6,3 10 1 57484
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Film roku!

ocenił(a) film na 10

Dla mnie to najlepszy film na świecie jak się zgadzasz to się podpisz :-)

ocenił(a) film na 7
kasiadabrowa1

Całkowicie się zgadzam ;)

ocenił(a) film na 5
kasiadabrowa1

xD zabijasz tym 99% czytających .....

nea_filmweb

Czy to film roku... Pozostawiam to waszej ocenie ale dla mnie 6

ocenił(a) film na 7
kasiadabrowa1

Nie oglądałam, ale mam nadzieje że jeszcze w tym roku go obejrzę, czekam już miesiąc :/

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Potwierdzam !!!

ocenił(a) film na 3
kasiadabrowa1

http://www.forum.alfaholicy.org/attachments/147/89672d1363961700-fiatecuscan_pl- facepalm.jpg

ocenił(a) film na 2
rusek125

Oczywiście to rzecz gustu ale jak to dobrze wiedzieć, że nie każdy to ciemna masa :)

ocenił(a) film na 3
Sugness

wydaję mi się po prostu że to głównie dzieci piszą takie bzdety

ocenił(a) film na 1
rusek125

w dodatku mające chyba jakieś problemy...

ocenił(a) film na 4
wicek19

Ocenianie tego filmu na 1 też świadczy o oceniającym i jego problemach

ocenił(a) film na 1
kolarze82

tak strasznie się zawiodłem bo miałem nadzieję że to będzie świetny film...

ocenił(a) film na 5
wicek19

Ja również się zawiodłam. W filmie nic się nie działo, nie pokazano żadnych wydarzeń z Morza Potworów (jak np. salonu odnowy Madame Kiki czy syren) i nagle od spotkania z Hydrą przeszliśmy od razu na wyspę Polifema, na której, de facto, nigdy nie było wesołego miasteczka.
Pierwsza część również odbiegała od oryginału, ale nie była nudna i dało się ją oglądać. Ta jednak okazała się kompletną klapą i nazywanie jej "filmem roku" jest śmieszne.

ocenił(a) film na 6
kasiadabrowa1

Jak dla mnie film średni. Poprzednia częsc była zdecydowanie lepsza.

ocenił(a) film na 4
kasiadabrowa1

Na bank nie jest to film roku. Duzo do takiej oceny mu brakuje. Moja ocena to 4 . Tworcy tego filmu dali ciala. No ale o gustach sie nie dyskutuje. Jeden woli rybki a drugi akwarium .
Pozdrawiam

kasiadabrowa1

Nie. Nie zgadzam się :)

kasiadabrowa1

ja wiem, ze masz 10 lat i takie badziewia cie kreca, ale o najlepszych filmach zacznij pisac za jakies kolejne 10 lat, jak juz troche dorosniesz emocjonalnie do filmow na poziomie., bo twierdzenie że takie badziewie jest najlepszym filmem na swiecie, jest wyrazem glupoty, albo zerowego rozeznania w branzy filmowej.

ocenił(a) film na 10
black_bastard

ja po pierwsze mam prawie 18 lat, po 2 ja napisałam że kto uważa że to film roku ma się podpisac i po 3 może ty sie nie znasz na takich filmach
P.S. ja przynajmniej przeczytałam książki na których podstawie to zostało nakręcone!

kasiadabrowa1

raczej mnie takie b zdety dla dzici nie interesuja i innych, ktorzy wiedza jak powinno wygladac dobre kino, a jak masz 18 lat i dlaej cie kreca bajdy dla dzieci to juz tak bardzo bym sie tym nie chwalil :)

ocenił(a) film na 10
black_bastard

nikt nie jest za stary na takie filmy

black_bastard

wybacz ziomek ale teraz to przesadzasz... jak jej sie podoba to chyba jej sprawa.. ja mam 21 lat i tez czasem obejrze sobie takie filmy i mi sie jak najbardziej podobaja... patrzac po Twoich filmach ktore oceniasz nie wiem nawet jak trafiles na ten film i ten temat chyba specjalnie zeby kogos pocisnac... wiec zamiast sie zachowywac jak dziecko bo teraz Ty sie tak zachowujesz ("cisnac" kogos bo komus sie cos podoba a Tobie nie ), zajmij sie ogladaniem filmow ktore Ciebie interesuja...

przyklad: dla mnie np z Twoich filmow gorący towar na pierwszy rzut oka, nie wiem czemu dales tam <3 ale dla mnie film byl slaby bardzo, mam po Tobie jezdzic z tego powodu? kazdy ma inne gusta i uszanuj to albo wroc do szkoly na kilka lekcji jezyka polskiego

miszka92

Po pierwsze nie jestem twoim ziomkiem, po 2gie panienka napisala, ze ten szajs jest najepszym filmem w historii, a uznajac takie badziewie najlepszym filmem na swiecie musi sie liczyc z krytyka. Nie ma w tym zachowaniu nic dziecinnego.
po 3cie Goracy Towar to fajna komedia, u3mana w klasycznym stylu komedii wczesnych lat 90tych, dlatego dalem wysoka ocene.
Mozesz po mnie jezdzic, ale uzyj konstruktywnych argumentow a nie jakies pierd-olety typu ej ziomek albo jakies oklepane teksty o szkole heh itp
Do szkoly to sam wroc, z tym swoim schematycznym mysleniem i frazesami malolata.

ocenił(a) film na 10
black_bastard

zgadzam się że jako założyciel tematu muszę się liczyc z krytyką ale jak wcześniej pisałam kto uważa tak jak ja ma się podpisac, i proszę was bardzo żebyście nie "toczyli wojen" na tym temacie
Dziękuję i Pozdrawiał fanów Percy'ego Jacksona oraz fanów LOTR, Hobbita, Indiany Joensa, Piratów z Karaibów, Terminatora i filmów animowanych takich jak Jak Wytresowac Smoka 1 i JWS 2

black_bastard

Gorący Towar to wyjątkowo beznadziejna komedia w stylu Kac Vegas - dla mnie oczywiście. I mam prawo mieć takie zdanie. Film na 10 dla mnie - Adwokat Diabła. Też mam prawo. Percy - fajna bajka i też lubię pooglądać, i nikt mi nie zabroni, i wszystko ze mną ok, i mogę się tym nawet chwalić, a jestem koło 40, i zaręczam Ci, że jestem i wykształcona i oczytana i całkiem normalna. Po prostu mam taki swój gust, i nikt nie będzie mi mówił, co mam oglądać, bo wypada, a co nie. A teraz wracając do tematu : dziewczyna wyraźnie napisała w poście: kto się zgadza, więc jak się nie zgadzasz, nie piszesz. Czytanie ze zrozumieniem nie leży Ci jakoś? A w ogóle nie lubię ludzi, którzy opierniczają drugich za to, że im coś się podoba. I tyle. Też pozdrawiam wszystkich fanów fajnych bajek :) :P Coś dużo "i" mi tu weszło :P

ocenił(a) film na 3
kasiadabrowa1

jeśli to dla Ciebie film roku to masz maksymalnie 12 lat

ocenił(a) film na 1
kasiadabrowa1

Plose pani...dla mnie to tez fajowski film.Ale sie bałem. Taki troche strasny i smiesny.
Ale supel ze wsystko dobze sie skońcyło.
Prawie tak fajny jak skubi du, co z tatą oglondam.
Tez film stulecia.

Marekgdapl

przeciez to piekna bajka dla dzieci i ma prawo im sie podobac...lepsza od tych komputerowych..robotach itd

ocenił(a) film na 1
olasza

Pani tez ma lacje.

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

Książka jest zaj******* :P Film im nie wyszedł :D Jednak osobiście lubię go oglądać pomimo jego niedoskonałości :) Po prostu lubię universum stworzone przez Ricka i pewnie koleżanka ma po prostu tak samo ! Dlatego chciałbym też kolejnych części ekranizacji pomimo słabych efektów prac dotychczasowych reżyserów :(

ocenił(a) film na 10
r4zer

ważne że się starają i nie wychodzi im najgorzej ( chodzi o ekranizacje )

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

No ok najgorzej to wyszedł eragon i tego raczej nic nie przebije :P tylko ze w eragonie został stworzony fajny swiat i historia ale autor książki też jakoś super nie napisał takze potrzebny byłby tam dobry reżyser i scenarzysta :P a tutaj książka jest dosyć dopracowana i twórcy filmu powinni stworzyć produkcje godna HP czy WP a wyszło poprostu tak średnio jakby chcieli stworzyć film z gatunku Mali Agenci 3D a nie porządną fantastykę :P

ocenił(a) film na 10
r4zer

to prawda jest dużo odstępstw od książki ale miło się to ogląda

ocenił(a) film na 4
kasiadabrowa1

Proszę, obejrzyj jeszcze trochę i dopiero wygłaszaj takie opinie - w ten sposób unikniesz ostrej krytyki i nie narazisz się innym... Trudno jest po zjedzeniu jednej (kilku) potraw powiedzieć, że to najlepsza potrawa na świecie. Co zaś do samego filmu, to produkcja wielce przeciętna i niczym tak naprawdę nie ujmuje - znacznie słabsza od części pierwszej (gwiazdy też już w tej części nie grają), którą obejrzałem bez sennego znudzenia. Dla mnie na ocenę 4; ale widzę, że można nazwać to arcydziełem, najwyraźniej w myśl zasady: moje miasto jest najpiękniejsze na świecie i nieważne, że nie widziałem innych... :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
kris40i4

dla mnie to jeden z najlepszych filmów ( na mojej liście są też LOTR i Hobbit) bo po prostu lubię takie klimaty

ocenił(a) film na 6
kasiadabrowa1

jak dla mnie przeciętniak, 1 część była o niebo lepsza;/

ocenił(a) film na 4
kasiadabrowa1

Może i film roku ale w kontekście porażek. Pierwsza część była niezła ta o połowę gorsza.

ocenił(a) film na 10
Juhas_filmweb

każdy lubi co chce więc jak tego nie lubisz to nie musisz od razu obrażac mojego gustu

ocenił(a) film na 4
kasiadabrowa1

... ależ Kasiu ja nie obrażam Twojego gustu bo sam chętnie oglądam filmy fantastyczne... wyrażam jedynie własne zdanie na temat 2 części która była jak dla mnie wielkim rozczarowaniem wręcz porażką. pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
kasiadabrowa1

Kooooooooooooooooooooooooooooocham ten film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones