PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 444
oceny
6,3 10 1 57444
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Właśnie wróciłem z kina i jestem strasznie rozczarowany. Nie tak robi się filmy biograficzne.

Moja obiektywna ocena: 1/10.

ocenił(a) film na 10
AlphabetKiller

taaaaaa..... napewno będę miała szacunek dla kogoś kto pomylił imię Percy i Peter
AlphabetKiller jesteś idiotą i żulem

kasiadabrowa1

Tylko osoba mocno upośledzona może oceniać tak nędzną biografię na 10/10.

AlphabetKiller

Biografia? Krytyk? Jeżeli ty jesteś krytykiem to ja chińskim cesarzem! Chyba poszedłeś na zły film koleś... chciałeś zobaczyć biografię, idź na biografię! TO. JEST. FILM. FANTASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kasiadabrowa1

on jest idiotą? w takim razie ty jeszcze większym, skoro nie zrozumiałaś tego "żarciku" :)

ocenił(a) film na 7
AlphabetKiller

Szacunku? Jesteś debilem nie krytykiem. To jest adaptacja książki fantasy napisanej przez Ricka Riordana. Ty idioto jesteś chyba chory. Ty się masz za krytyka?

Jenle

Naprawdę nie sądziłem, że ktoś z taką liczbą szarych komórek potrafi pisać! WOW

Jenle

XDD
Ja nie wierzę, że niektórzy ludzie biorą to na serio.

ocenił(a) film na 6
AlphabetKiller

Czasem człowiek sądzi że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty ale spotyka kogoś dzięki komu dowiaduję się że ta studnia nie ma jednak dna Stephen King

AnthonyCole

W tym wątku niemal sami tacy

ocenił(a) film na 6
voyano_wrecemocny

Co masz na myśli?

AnthonyCole

To był prosty przekaz - W tym temacie prym wiodą matoły. Bardzo dobrym żartem Alphabetkiller pokazał jaka jest kondycja intelektualna forumowiczów.

ocenił(a) film na 2
AlphabetKiller

Popłakałam się ze śmiechu ! Udało ci się ;) że też ludzie podniecają się takimi gniotami.

AlphabetKiller

Nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafią dojrzeć w ciągu ułamka sekundy że ten wpis jest zwykłym trollingiem i wyzywają autora od debili, myśląc że w ten sposób ukazują swoją wyższość intelektualną nad nim.

AlphabetKiller

Coś czuję, że Wałęsa maczał w tym palce.

ocenił(a) film na 4
AlphabetKiller

W pełni zasługujesz na tytuł trolla roku:D

AlphabetKiller

Usuńcie ten temat! Po co zaśmiecać takim czymś forum

AlphabetKiller

Kocham tego goscia. :D

AlphabetKiller

Gościu masz trolla roku, a teksty debili, co Ci odpisują to powinienieś opublikować. Ehh, co za naród...

ocenił(a) film na 7
AlphabetKiller

Jesteś nikim. Nie jesteś krytykiem. To film fantasy.

ocenił(a) film na 7
AlphabetKiller

Radzę ci przeczytać tą serię książek to może trochę ci się w tym popieprzonym łbie rozjaśni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones