PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 443
oceny
6,3 10 1 57443
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

jestem bardzo ciekawa, bo cały czas się przytulają a na końcu jak ona umarła to myślałam że już
ją pocałuje ;___; a tu nic tak sobie ta scena bo moim zdaniem to powinno już zajść a nie tak jak w
Harrym Potterze w ostatniej części jak ron i hermiona...

ocenił(a) film na 7
sandwich007

Jakbyś przeczytała książki, to byś wiedziała że tak :P

ocenił(a) film na 9
patrykbijak

Nie wiadomo jak to w filmie zrobią. W książce całowali się w 4 i 5 części, ale w filmie trochę nakręcili i różnie to może być.

sandwich007

W książce jest więc tu pewnie też :P

ocenił(a) film na 3
sandwich007

Percy'ego nie czytałam (jeszcze) ale w nowszyk książkach pt. Zagubiony Heros to Annabeth mówiła że percy to jej chlopak więc raczej że ją pocałuje

ocenił(a) film na 10
Emka1478

Już w "Zagubionym Herosie" czyli pierwszej książce serii "Olimpijscy Herosi" (którą sama czytam) jest powiedziane Ze po tym jak Percy zaginął to życie Annabeth "nie miało sensu". Ona tak go kocha... PERCABETH FOREVER!!!! (Percabeth = Percy + Annabryh)

ocenił(a) film na 10
kasiadabrowa1

*Annabeth

ocenił(a) film na 10
sandwich007

jak chcecie posłuchac jakiejś normalnej piosenki w erze zboczonych piosenkarzy to tu malie link do piosenki To Feel Alive (stworzona na potrzeby filmu "Percy Jackson:Morze Potworów"), którą ja nazywam "Piosenką Thalii..."
https://www.youtube.com/watch?v=PjqJBDwLIg8

sandwich007

Polecam przeczytanie książki. :v

Tak, będą razem pod koniec piątej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones