PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 483
oceny
6,3 10 1 57483
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Wszystko to ładne efektowne i przygodowe
potwory są na prawdę fantazyjne no np ten mechaniczny byk , ten syreno konik albo sam Kronos
ale mimo wszystko podobnie jak z pierwszą częścią cała ta oprawa , ten cały pomysł kurcze no
nie może mnie przekonać :) to bazuje na takiej granicy banału i braku logiki ze nie mogę dać
temu filmowi więcej , co nie zmienia faktu ze efekty przygoda i realizacja bardzo mi się podobały :)

ocenił(a) film na 4
StargardX

Mam dokładnie takie samo zdanie. Jedynkę na 3 oceniłem (chyba trochę za ostro pojechałem) ale no oglądam i takie uczucie obojętności odczuwam. Niby są jakieś zwroty akcji ale ogólnie takie to wszystko nijakie.
Chyba za stary jestem ;)

ocenił(a) film na 6
Guliwer_2

a ja Ci powiem Guliwerze2 ze mnie to za bardzo przeszło wonią Harrego Pottera - troje bohaterów - magiczny świat w których obaj bohaterowie są unikatowi - jeden przeżył spotkanie z Voldemortem , a drugi jest synem Posejdona - Hogwart to odpowiednik ich obozu szkoleniowego dla półbogów i tak to mi się przeplata jak mówiłem bo mógł bym więcej tego wymieniać
ale sęk w tym ze lepiej by było gdyby tych dzieci , potomków bogów , było mniej np tylko ta trójka bohaterów a tam córki Afrodyty synowie Aresa i td td za dużo tego może za bardzo przedobrzone ale nie powiem ze to jest zły film ale być może za bardzo przesadzone :)

ocenił(a) film na 4
StargardX

No może i trochę Potterem zalatywało, ale Potter w przeciwieństwie do Percy'ego mi się podobał i to że dorastał wraz z widzem/czytelnikiem i przeszedł drogę od lekkiego do mrocznego jest dla mnie ogromnym plusem.

ocenił(a) film na 5
StargardX

Ładne widowisko, posłużę się porównaniem które już kilkakrotnie widziałam na stronach filmwebu, ten film jest jak długi teledysk. Efektowny, widowiskowy, pod względem wizualnym wypieszczony. U mnie plusuje ładną muzyką, gdyby nie to że bardzo podoba się moim dzieciom i co jakiś czas do niego wracają szybko bym o nim zapomniała.

ocenił(a) film na 10
StargardX

To nie jest syrenio konik tylko hipokamp którego Tyson w książce nazwał Tęczuś

ocenił(a) film na 6
kasiadabrowa1

Wybacz nie znam się na nazewnictwie mitycznych stworzeń :P

ocenił(a) film na 10
StargardX

jakbyś obejrzał film to byś wiedział ale spoko nie każdy jest ekspertem mitologii jak ja

ocenił(a) film na 6
kasiadabrowa1

Film obejrzałem
nie muszę zapamiętywać nazw każdego stwora - bo i po co syreno konik też mi pasuje

ocenił(a) film na 10
StargardX

ważne że wiesz co to mniej więcej jest...
P.S. Tyson w książce mówił na nie Rybio-Koniki :)

ocenił(a) film na 10
StargardX

według mnie film jest zajefajny. może troche mija sie z mitologia grecką np. ze prezd połknięciem uratowało sie 3 synów ale itak film jest super mam nadzieje ze powstana dalsze części

ocenił(a) film na 5
StargardX

Ten byk mnie rozwalił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones