PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 498
ocen
6,3 10 1 57498
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Oglądałem na blur-ka , pierwsze efekty które się pojawiły w nim po prostu płakałem ze śmiechu
.... na 2013 r . no po prostu dobranocka by lepsze zrobiła ......... było to tak strasznie żenujące że
obrzydziło mi sporą cześć bajki , dopiero po 30-40min coś tam ulepszyli , ogólnie nie polecam
nawet dzieciom , myślałem że będzie to coś na nieco wyższym poziomie , klapa , dno.

ocenił(a) film na 7
nea_filmweb

Efekty jak na 2013 r pozostawiają wiele do życzenia.....

ocenił(a) film na 4
nea_filmweb

No właśnie byk jeszcze był całkiem spoko, ale z każdą chwilą zaczęło się robić coraz gorzej.

ocenił(a) film na 8
nea_filmweb

dla takich osób jak wy filmweb powiniwn byc zakazany......... podczas oceny filmów opieramy sie na grze aktorskiej, przesłania, fabule itp.

a nie tylko na jednej rzeczy :/ jak takie dzieci z gimnazjum, moze jeszcze zabrakło tam batmana, obcych i transformersow?

AlexFilm

Bez wyobraźni to i najlepsze, hiper, ultra realistyczne efekty im nie pomogą. Co za ludzie, normalnie jak ćpuni. Nie podrażnili w wystarczający sposób receptorów w mózgu i narzekają wszem i wobec , że haj nie był taki jak by chcieli.

użytkownik usunięty
AlexFilm

opierasz sie na czym cie sie podoba. akurat w takim filmie jak ten efekty specjalne sa bardzo wazne, a strasznie slabo to wygladalo. dlatego nawet jakby film mial swietna fabule, piekne zdjecia, dobre dialogi itd. (czego przeciez nie ma) to brak dobrych efektow specjalnych deprecjonowalby cala reszte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones