PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679763}
5,4 5 665
ocen
5,4 10 1 5665
Perfekcjonista
powrót do forum filmu Perfekcjonista

7/10

ocenił(a) film na 7

Film bardzo dobry, nie rozumiem tak niskiej oceny, ale byćmoże takie niskie noty dają ci, którzy nie
rozumieją filmu? Francuskie filmy wg mnie często się ciągną i dłuża przy oglądaniu, ten film bardzo
mi się podobał. Faktycznie perfekcjonista, wszystko sobie zaplanował. Pobrał kredyty w kilku
bankach, żeby kupić samochód, motor. Ciekawe tylko co zrobił z kasą... pewnie zostawił gdzieś w
górach w Monako. Najlepsze było jak się spryskał perfumami :) A tak w ogóle to nie mogłam patrzeć
na aktorkę grającą żonę. Francuzki nie są piękne, są tylko wyjątki. Polecam film.

migotkam

Podejrzewam, że niskie oceny są od osób, które spodziewały się hollywoodzkiego kina akcji typu Mission Impossible czy czegoś podobnego - skojarzenie kiedy pada informacja o brawurowej kradzieży. To jest jednak kino francuskie rządzące się zupełnie innymi prawami, tak więc wiele osób mogło być zawiedzionych. Ja wręcz przeciwnie, cieszę się, że Francuzi mają takie a nie inne podejście do tworzenia filmów.


Mi natomiast w filmie najbardziej podobało się, kiedy na autostradzie na tablicach pojawił się wyraz "peage" - aż mnie wzięło na wspomnienia, bo bramki na autostradzie to najlepsze miejsca do autostopu we Francji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones