PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679763}
5,4 5 665
ocen
5,4 10 1 5665
Perfekcjonista
powrót do forum filmu Perfekcjonista

nurtujące pytania

ocenił(a) film na 8

Cały film czekałem na moment jak to ktoś napisał w jednym z tematów kumulacji-nie doczekałem się go a pozostaje mi w głowie wiele pytań,dlaczego tak wysoka ocena,sam się dziwie bo przez cały film prawie nic się nie dzieje potem zacząłem się zastanawiać po co on chce ukraść te pieniądze ,czy ferrari kupił za swoje pieniądze zarobione ciężką pracą,czy próba wyłudzenia odszkodowania miała jakiś większy sens po co wziął pożyczki w 2 bankach.Te pytania stały się głównym powodem dla których dałem taką ocenę,widzę po komentarzach że nudny itp itd,chciałbym przypomnieć że to film oparty na faktach , a taki rodzaj kina nie koniecznie musi zawierać akcję,po co powiedział o skrytce-o co chodzi z znalezioną monetą.Dlaczego powiedział o skrytce?

ocenił(a) film na 5
wito157

Na te i inne pytanie odpowiedź zna tylko facet, który dalej siedzi. Nic nigdy nie powiedział policji.

ocenił(a) film na 6
wito157

Dokładnie, gość wciąż siedzi a wszystko co zrobił miało jakiś ukryty sens o którym wie tylko on sam. Może zaplanował to, że pójdzie na odsiadkę dokładnie na taki czas a po tym czasie.. no właśnie, coś się wydarzy ;)

ocenił(a) film na 7
wito157

a ja mysle ze on pokazac chcial swiatu niedociagniecia i bledy wladz, bankow itp. Akcje spadly "ibris" za to wzrosłą z pewnoscia popularnosc knajpy jego zony. Ale mysle ze jest cos jeszcze tylko skoro sam rezyser nie wie o co chodzi to i my sie nie dowiemy:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones